Úvodná stránka > Polypropylénový plast PPR Trojuholníkové Elektróda na zváranie plastov rod Šedá Biela 3x3x5 4x4x6 nárazníka zváranie Plastových Nárazníka Zváranie

Polypropylénový plast PPR Trojuholníkové Elektróda na zváranie plastov rod Šedá Biela 3x3x5 4x4x6 nárazníka zváranie Plastových Nárazníka Zváranie

€10.23

  • Dĺžka: n
  • Číslo Modelu: PPR 3x3x5 4x4x6
  • Zvárací Prúd: n
  • Prevádzková Teplota: 5-100 Stupeň
  • Aplikácia: nárazník zváranie
  • Prevádzkový prúd: n

Polypropylénový plast PPR Trojuholníkové Elektróda na zváranie plastov rod Šedá Biela 3x3x5 4x4x6 nárazníka zváranie Plastových Nárazníka Zváranie

Platby:

1. Blackkdmnd.sk prijať Escrow/ Kreditnej karty/ / Peniaze Booker !

2. Plná platba musí byť doručená najneskôr do 7 pracovných dní po aukcia, ak máte problémy pri vykonávaní platby, Prosím, kontaktujte nás čo najskôr.

Doprava

1. Máme loď na Alixpress adresu LEN. Prosím, uistite sa, že vaša adresa v Alixpress je zhodné s dodaciu adresu, ako budete platiť.

2. V záujme dodanie vášho balíka rýchlo a presne, prosím, láskavo nás opustil telefónne číslo, keď sa budete platiť, ocenil!

3. Snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na Kuriérskej Spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme za pochopenie.

4. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci? s zodpovednosť. Prosím, informujte sa u vašej krajine? s colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Návrat

1. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, budeme radi, uskutočniť výmenu alebo vrátenie peňazí do 7 dní.

2. Pre všetkých, výmenu alebo vrátenie peňazí, musíme výrobok musí byť v jej pôvodnom stave, vrátane krabice, a všetky doplnky. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie lodné náklady .

3. Kontaktujte nás, prosím, než sa vrátiť položku, ponúkneme vám správnu spiatočnú adresu.

Spätná väzba

1. Naším cieľom je, aby sa uistite sa, že ste spokojný zákazník a príjemné nakupovanie s nami.

2. Ak budete spokojní s nákupom a naše celkové služby, váš komentár je veľmi dôležité pre náš úspech v podnikaní. Venujte prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie 5.

3. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade, Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

Štítky: polypropylén materiál na zošívanie, abs plast prút, pa6, horúce zváranie plastov prúty, plastová tyč, dosky z polypropylénu konštrukcia, kúpiť grafitové elektródy, pvc zváranie stick, prípade medené elektródy, tehla valca.

Súvisiace produkty: