Úvodná stránka > Saful Bezdrôtový Zvonček 220V Nepremokavé Tlačidlo Bez Batérie EÚ/AU/US/UK Zvuk Dom Vonkajšie Volanie Krúžok Bell

Saful Bezdrôtový Zvonček 220V Nepremokavé Tlačidlo Bez Batérie EÚ/AU/US/UK Zvuk Dom Vonkajšie Volanie Krúžok Bell

€10.40

  • Moc: El. napájanie
  • Položka Druh: Bezdrôtový Zvonček
  • Typ Pripojenia: Bezdrôtové
  • Alarm: No
  • Názov Značky: Saful
  • Itercom: No
  • Funkcia: ŽIADNE
  • Displej: ŽIADNE

O Nás

Drahý priateľ,vitajte v našom obchode!!! Máme veľa rôznych Bezdrôtový zvonček model iný štýl.A myslíte, že sa musí nájsť svoje obľúbené jeden.Všetky naše tovaru dostať fulled skontrolovať pred odoslaním.prosím vás ubezpečiť, aby si ju kúpili.akékoľvek otázky a pochybnosti, neváhajte a dajte nám vedieť.dúfam, že sa vám budú mať radi, nakupovanie, cestovanie tu.Vďaka za vašu podporu veľmi pekne. Prečo si Vybrať NÁS? Všetky naše výrobky sú továrni veľkoobchod.Každý produkty bude možné získať úplné skontrolovať a dobre zabalený pred odoslaním Dobré po predaja: ak máte nejaký problém, stačí byť neváhajte a dajte nám vedieť, kedykoľvek. musíme sa snažiť odpovedať vám prvý a dať si spokojný riešenie.

Členenie Položka Opis

Batéria-bezplatný bezdrôtový zvonček, vodičský signálu bezdrôtovej siete stlačením energie, žiadne batérie, žiadna kabeláž, jednoduchá inštalácia, zelená a ochrany životného prostredia, vzhľad je minimalistický dizajn, jednoduchý a veľkorysý, a tvar je okrúhly, a krásne. BM3FS môže byť použitý s prijímajúceho zariadenia, ako napríklad bezdrôtové prijímače/smart switche pre diaľkové ovládanie elektrických zariadení, ktoré možno ľahko si uvedomiť jednu kontrolu, dual control, viac kontroly a vzájomnú kontrolu. To nie je len žiadosť zvonček, ale tiež môžu byť použité v rôznych oblastiach, ako sú prepínače a pagery.

Hlavné Funkcie

1. S vlastným pohonom, vonkajšie jednotky, bez batérie, viac šetrné k životnému prostrediu 2. Vonkajšie jednotky nepremokavé dizajn, venovať pozornosť: je PCB pokovovanie nepremokavá membrána, nie shell, PCB dosky bubliny vody, nemá vplyv na použitie! Efektívne rieši problémy, ktoré môžu byť používané bežne v daždivých dní a môže byť tiež použitý vo veľmi vlhkom prostredí 3. Slim dizajn na vonkajšie jednotky môže účinne zabrániť vonkajšie jednotky z toho svojvoľne vybrali 4. Vnútorné a vonkajšie jednotky sú vyrobené z ABS materiálu (napájanie pin je PC ohňovzdorné materiály) a povrch je smalt-vytlačené. Je to elegantné a šik, ale tiež môže účinne zabrániť shell z toho, že je ovplyvnené krásu po mierne nákladovo efektívne 5. Oko-lov podsvietenie displeja bliká, keď niekto tlačil zvonček.obzvlášť vhodný pre staršie,hluchý a tehotné ženy 6. Ak spárovaný s viacerými push jednotiek v jednom systéme, zvonkohry môžu byť nastavené jednotlivo pre každý push jednotky 7. Automaticky uloží vybraný zvonenie po vypínania 8.Flexibilný dizajn, jednoduchá inštalácia, bez vedenia sa vyžaduje, peniaze, úspory a práce-ukladanie, voľnosť pohybu a 9. Elektrické zníženie napätia, takže je bezpečné 10. Mini veľkosť a krásny vzhľad 11.Vstavané stereo reproduktory, vhodný najmä pre kancelárske budovy, domácnosti, továrne, cestovného ruchu a na ďalších miestach, široké spektrum použitia

Obrázok Zobraziť

Balenie Zoznam

1X vnútorná jednotka prijímač 1X Vonkajšie jednotky vysielač 1X Manželská lepiacou páskou 1X manuálu

Štítky: dvere loptu fotoaparát, 220v ac power bank, tunya video zvonček, Blackkdmnd.sk šaty, nálepku uk, vedi bezdrôtový zvonček, sklo zvonček prepínač, ip zvonček 360, video doorbel, amcrest eufy zvonček.

Súvisiace produkty: