Úvodná stránka > Vysoká výhra hodnotiť futbalové majstrovstvá Sveta Mario Slot Hry Doskové S Akryl+Drôt Postroj pre Kasíno/Slot Hry Doskové Arkádovej Hry stroj

Vysoká výhra hodnotiť futbalové majstrovstvá Sveta Mario Slot Hry Doskové S Akryl+Drôt Postroj pre Kasíno/Slot Hry Doskové Arkádovej Hry stroj

€44.93

  • program: Stabilné a ziskové
  • Model: Mario hra pcb dosky
  • Názov: Pikachu /Prvá malý mario pcb
  • miesto pôvodu: Guangdong,Čína
  • Funkcia: Vysoké Výnosy
  • Číslo Modelu: SW43
  • Druh: Mince
  • Názov Značky: CHILONG
  • S USB: NO
  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE

Vysoká výhra hodnotiť futbalové majstrovstvá Sveta Mario Slot Hry Doskové S Akryl+Drôt Postroj pre Kasíno/Slot Hry Doskové Arkádovej Hry stroj

Platby: 1)akceptujeme Alipay. Západ Únie,TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platby proces VIAZANÝ. 2)Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

3)Ak sa nemôžete pozrite sa bezprostredne po aukcii zatvorte,prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby.

Poznámka: Ak ste sa rozhodli kúpiť túto položku,venujte prosím čo najskôr, ako môžete,takže môžeme loď, aby ste sa rýchlejšie.

Prepravné Podmienky:

Máme loď pondelok - sobota s výnimkou sviatkov. Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní. Vezmite prosím na vedomie, že táto služba NIE je sledovateľné.

Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní. Je to sledovať vo vašej krajine post na stránke úradu (Čína EMS webovej stránky).

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Vráti Výraz:

V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.

V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

Pripomienky: 1) Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky.

2) Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie rozvoja,sme sincerel vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu (Päť Hviezdičiek) pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minútu,ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás.

3) skontrolujte si Prosím kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie!

Štítky: klasická hra stroj kasíno, kasíno slot strana, šťastie slot, super mario hra, hračky, super mario dosková hra, mini jackpot, youtube kasíno slot hry, hra stroj tabuľka kasíno, super mario sledujte hra, slot hry, hazardné hry.

Súvisiace produkty: