Úvodná stránka > 5 ks 30ml Naplniteľné Prázdne tmavú Fľašu s Kvapkadlom Spp DIY Zmesi Dodáva Esenciálny Olej Parfum Aromaterapia Dopravcu (Hnedá)

5 ks 30ml Naplniteľné Prázdne tmavú Fľašu s Kvapkadlom Spp DIY Zmesi Dodáva Esenciálny Olej Parfum Aromaterapia Dopravcu (Hnedá)

€6.21

  • Číslo Modelu: Fľašiach
  • Názov Značky: RUIMIO
  • Veľkosť: 30ml
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

5Pack 30ml Naplniteľné Prázdne tmavú Fľašu s Kvapkadlom a Spp DIY Zmesi Dodáva Nástroj Príslušenstvo Esenciálny Olej Parfum Aromaterapia Dopravcu (Hnedá)

Popis

Naša sada obsahuje 5 pack vysokej kvality 30ml amber sklenené fľaše s ihly. Amber sklo poskytuje ochranu pred škodlivými ľahké a ideálna veľkosť je skvelé pre cestovanie a každodenné použitie. Budú sa ľahko zmestí do kabelky alebo tvoria taška! Ideálne pre použitie s éterické oleje, parfumy, kvapaliny, vlastné zmesi a aromaterapia. Jednoduchý spôsob, ako robiť ručne darček zmesi a vlastné vône pre svojich priateľov a rodinu!

Funkcie

- Farba: Hnedá.

- Materiál: Sklo.

- Veľkosť: 30 ml.

- 5 KUS NASTAVIŤ HODNOTU – Naše sada obsahuje 5 pack kvalitné 30 ml žltý sklenené fľaše s ihly. Amber sklo poskytuje ochranu pred škodlivými ľahké a ideálna veľkosť je skvelé pre cestovanie a každodenné použitie. Budú sa ľahko zmestí do kabelky alebo tvoria taška!

- DIY ÉTERICKÉ OLEJE DARČEKY – sami! Ideálne pre použitie s éterické oleje, parfumy, kvapaliny, vlastné zmesi a aromaterapia. Jednoduchý spôsob, ako robiť ručne darček zmesi a vlastné vône pre svojich priateľov a rodinu!

- OPAKOVANE & REFFILABLE – Naše dlhotrvajúce fliaš sa môže opakovane, môžete ľahko náplň tie späť kedykoľvek! Použite fľašu na uplatňujú ideálne množstvo výrobku každý čas. Fľaše sú jednoduché na čistenie a vyplniť!

- JEDNODUCHÉ POUŽITIE – Jednoducho preniesť esenciálneho oleja alebo namiešať vlastnú zmes v našej fľašu pomocou pipety alebo kvapkadla.

- TOP KVALITA – Vyrobené z vysoko kvalitného odolného amber skla, všetky diely sú BPA zadarmo!

5 x 30ml Naplniteľné Prázdne tmavú Fľašu

Štítky: black postrekovač, salon retro, 520 ložisko, crystal sprej, gél lak na nechty monasi, rozprašovačom fľašu, 4wd nástroj, 1 l postrekovač, 500 ml sprej, mr03.

Súvisiace produkty: