Úvodná stránka > Rýchle A Špinavé Offensively Zábavná Párty Hra, Vtipné Sociálnej Strany Skvelá Hra na Párty Hra Noc Narodeniny zadných dverí Hračka

Rýchle A Špinavé Offensively Zábavná Párty Hra, Vtipné Sociálnej Strany Skvelá Hra na Párty Hra Noc Narodeniny zadných dverí Hračka

€4.06

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Obsah balenia:

70 kariet (42 téma, 24 písm.) v kompaktný box, vhodný pre viac ako 1000 jedinečných kolo kombinácia! Karty sú 3.5 inch x 3,5 palcov veľkosť (približne veľkosť dráha), a prísť do vrecka, veľkosť box 3.5 inch x 3,5 palca x 1,2 cm. Zatiaľ čo tam sú žiadne nadávky alebo explicitný obsah v hre, v mnohých otázkach sú surový, hrubý, a je určené pre dospelé publikum. Odpovede, ktoré budete kričať, môže byť aj viac urážlivé! Používanie vášho uváženia pri výbere hrať Rýchle A Špinavom: Čierne Originálne Vydanie, a odporúčame vám, nie hrať sa na deti alebo v profesionálne pracovné prostredie.

Rýchle A Špinavé Prehľad

Rýchle A Špinavé je séria rýchlo, zábava, party hry. Oni siahajú od surový/zrelé na rodiny s deťmi v obsahu. Tento Čierne Originálne Vydanie je určené pre vyspelé publikum a obsahuje surové a crazy obsahu. Odporúča hrá vek je 17 rokov a starších. Rýchle A Špinavé obsahuje 3 rôzne spôsoby, ako hrať, s obtiažnosťou na ľahké, stredne ťažké a ťažké. Podporuje 2 20+ hráčov. Námestie karty môžu byť ľahko čitateľné zo 4 rôznych smeroch, čo umožňuje niekto sedí okolo stola hrať bez toho, aby znevýhodnených! Môžete tiež rozšíriť témy v Quick And Dirty kombináciou to Pôvodné Vydanie s iným edition ako Čisté Kultúry Edition, Koketná Zábava Pack, alebo Vojenské Edition.

Štítky: monopoly hru party, hasbro hračka, ponziho schéma, hra dooble, tarot paluba, zábavná hračka, dixit, kartová hra pre dospelých, hra sex, kartová hra uno.

Súvisiace produkty: