Úvodná stránka > Taktické 5.56 7.62 Pevného Časopis Puzdro Pre Lov Streľba Airsoftové MOLLE Časopis Držiak Plošiny 6 Farieb Voliteľné

Taktické 5.56 7.62 Pevného Časopis Puzdro Pre Lov Streľba Airsoftové MOLLE Časopis Držiak Plošiny 6 Farieb Voliteľné

€15.71

  • Číslo Modelu: MH-THS52
  • farba: BK,DE,MC
  • Funkcia 3: 3 Voliteľné farby
  • Funkcia: Taktické 5.56 7.62 Časopis Puzdro
  • Funkcia 2: Pevný Časopis Držiteľ
  • Vhodné: Pre Lov Streľba Airsoftové
  • Funkcia 1: molle

* Ľahký: 85 g (3 oz) * Farba : MC,BK,DE * Hodí sa pre 5.56 alebo 7.62 časopisov * MOLLE kompatibilné. * Flexibilné polymérové telo a držiak priviazať spolu s bungee kábel * Horela hore, aby ho ľahko vložte časopisov. * Môže byť kombinovaná s naším 9mm/45ACP časopisov puzdro Balík obsahuje: 1PC * Taktické 5.56 7.62 Časopis Puzdro 1. Objednávky budú rukoväť včasné po zaplatení overenie 2. Prosím, uistite sa, že ste celé meno ,adresa,psč, je správne. 3. Ak ste v naliehavú potrebu tohto balíka, kontaktujte nás pred objednávke a vyberte si svoj najviac uspokojivé kuriérskej spoločnosti. 1. Ak sa chcete vrátiť alebo vymeniť produkt, prosím kontaktujte nás do 7 dní) po prijatí balíka. 2. Vrátený výrobok musí byť v pôvodnom obale a štátu. Budeme získať peniaze späť, aby ste po dostaneme balíka. (prepravu poplatok je nevratný) 3. Hoci máme prísne a odborné prehliadky jednotlivých výrobkov a obalov, ale tiež sa nemôže vyhnúť možnosť poškodenia v priebehu prepravy. Vitajte vám kontaktovať nás pre výmeny alebo opravy, ak si bohužiaľ majú poškodenom stave.

Štítky: vodotesné puzdro pre huawei lite p20, vodotesné puzdro pre smartphone, vodotesné puzdro pre iphone 5s, luxusné puzdro pre iphone, originálne kožené puzdro pre iphone 6, vodotesné puzdro pre mobilný telefón, , predné vrecko na bicykli, sony z5 kožené puzdro, fotoaparát puzdro xl, mačka zips vrecko kawaii.

Súvisiace produkty: