Úvodná stránka > DGYAO 660nm LED Červené Svetlo 880nm v Blízkosti Infračerveného Svetla Terapia Zariadenia Nositeľné Zábal pre Chrbta, Krku Koleno, Rameno liek proti Bolesti

DGYAO 660nm LED Červené Svetlo 880nm v Blízkosti Infračerveného Svetla Terapia Zariadenia Nositeľné Zábal pre Chrbta, Krku Koleno, Rameno liek proti Bolesti

€296.73

 • Light Pad Veľkosť: 13.8" x 8"
 • Odporúčané Použitie: Svalové bolesti, nervové bolesti, ischias, artritídy...
 • Druh Svetla: 660nm červené svetlo, 880nm v blízkosti infračerveného červené svetlo
 • Použiteľné Časti Tela: Krku, kolená, chrbát, ramená, bedrové kĺby, nohy
 • Platné scény: doma, v kancelárii
 • Konektor Typu: NÁS Plug
 • Materiál: Bavlna
 • Model: RLT-WB01
 • Zábal Dĺžka: 43"
 • Krajina/Región Výroby: Čína
 • Množstvo Červeného svetla: 52
 • Štandardné Napätie: 220V
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Množstvo Blízkosti Infared Červené Svetlo: 65
 • farba: čierna
 • Vhodné pre domáce zvieratá: Áno
 • Aplikácia: Pás
 • Názov Značky: DGYAO

Záruka:

60-Dní vrátiť a náhradné obdobia,1-ročná záruka na celý produkt, 18 mesiacov zadarmo nahradenie na konektory.

Špecifikácia:

Extra-Veľký Pad - 117 silný lekárske kvalitné LED svetlá, širší priestor pre lepšie pokrytie na chrbte, krku, ramien a bedier. Neviditeľné infračervené svetlo (880 nm vlnovej dĺžky prenikajú do hĺbky v 30-40 nm, spolu s 660 nm červeného svetla, ktoré je prospešné pre kosti, kĺby, nervy a hlboké svalové problémy.

VÝHODY:

Tie bolesti, ktoré využívajú teplo môže byť zbavený, bolesť spôsobená aseptický zápal, ako kmeň bedrových svalov, kmeň bedrových svalov, ischias, zápal šliach, šľachy, reumatoidná artritída,atď, alebo podvrtnutie & zväčšiť oživenie obdobie, môžu byť zmiernené s infračerveným fyzioterapia zariadenia.

Ako používať

Stick svetlo pad bedrovej support zábal alebo suchý zips, popruhy. Pripojenie jednotky, v nasledujúcom poradí: light pad、DC kábel、auto shut-off timer、AC adaptér、napájací kábel. Vložte zástrčku do zásuvky. Kliknite na tlačidlo zatvoriť-off timer, a svetlo pad svieti, čo znamená, 20 minút načasovanie sa začne. Po 20 minútach, pad bude svetlo offautomatically.

Package Zahrnuté

1 X 13.8 Palcový (L) * 8-Palcový (W) Pružné Podložky (Vrátane 52pcs Červené svetlá & 65pcs IR osvetlenie 1 X DC Kábel 1 X Auto Shut-Off Timer (20 Minút) 1 X AC Adaptér (AC 100-240V) & Napájací Kábel 2 X Suchý Zips, Popruhy (1 Dlhý A 1 Krátka) 1 X 47 Palec DGYAO Dolnej časti Chrbta Nastaviteľná Bedrová Podpora Zábal

Často Kladené Otázky

Q1: Čo by terapie pocit? A1: mali by Ste sa cítiť mierne teplé až na vašom tele a svalovú relaxáciu. Otázka 2: Ako často by som mal používať zábal? A2: Môžete aplikovať pre 1-3 krát denne, 20 minút zakaždým. Oddýchnite si a vypiť trochu vody, aby sa relaxovať pred nasledujúcej použitie. Q3: to má aj červené a infračervené osvetlenie? A3: Áno. 65 blízkosti infračervené + 52 red. Otázka 4: Ako sa mnohí svetlá sú tam na podložku? A4: 117 svetlá. Otázka 5: Čo je demension systému? A5: 13.8"x 8" Terapia oblasti. Otázka 6: Ako dlho je lištami? A6:Súčet 15 stôp (4.56 metrov) Q7: to musí byť zapojený do zásuvky? A7: Áno. Otázka 8: Ako dlho bude trvať skúsenosti úľavu? A8: odporúčame nosiť ju na 2-3 terapeutických sedení za deň prvého mesiaca. Prosím, buďte trpezliví, pretože to môže trvať niekoľko týždňov, skúsenosti optimálnu úľavu. Q9: môžem použiť tento s bolesťou lieky? A9: Porozprávajte sa so svojím doktorom o vaše lieky proti bolesti a použitie v spojení s našimi zábal. Q10: Sú nejaké vedľajšie účinky? A10: Nie. Môžu sa vyskytnúť kožné irratation ak ste alergický na vlákien. Otázka 11: môžem umiestniť zariadenie na moje nohy alebo nohy? A11: Áno. Zábal je určený pre akúkoľvek časť tela (s výnimkou tváre a hlavy) 12. Otázka: Môžu ľudia s ochorením srdca alebo srdcový kardiostimulátor použitie? A12: Nie. Q13: Čo situácii by som sa nesmie používať terapiu? A13: Keď trpíte vysoká horúčka, nádor, otvorte tuberkulóza, ochorenia srdca, akútna mäkkého tkaniva poranenia. Otázka č. 14: môžem ho používať, zatiaľ čo jesť ? A14: Áno. 15 otázka: môžem používať ho počas spánku? A15: Áno, ale venovať pozornosť nie šliapania, alebo kliknutím na svetlo. Q16: Môže viac ľudí, podiel na zariadenie? A16: Áno. Zariadenie môže byť použité v rôznych ľudí a domáce zvieratá príliš, ak sa vám páči. Otázka č. 17: Aký je wavelenth svetlá? A17: 660nm na červené svetlá a 880nm v infračervené svetlo. Otázka 18: môžem ho nosiť na tvári a hlave? A18: Nie. Systém nie je určený na nosenie na tvár a hlavu. Otázka č. 19: Môže to byť dobré pre tvár terapia? A19: Áno, červené osvetlenie, pomôže vám na tvári. Prosím, dajte podložky pred vami, niekde na stole.

Predávajúceho Poznámky

- Menej ako 3 rozbité svetlá (celkom 117 svetlá) neovplyvní účinok tejto svetelnej terapie. To ešte funguje dobre, keď sú tam tri alebo menej vypnúť osvetlenie. - Nie je štrajk alebo krok na svetlá, systém môže poškodiť svetlá. - Prosím, uistite sa, že vaša pokožka je v pohode a suché, keď používate svetlá zábal. - NIE mokré, svetelný systém, vyčistite ho Len s mokrým uterákom (nie veľa vody) - Vyhnite sa vystavuje light system priamo do slnka, mokré alebo vykurovaný priestor. - Vyhnite sa priamemu kontaktu očami, ktoré nie sú určené pre balenie na tvári.

Štítky: ďaleko infračervené led, späť mat, infračervené zábal, teplo lampa terapia, studený gél tepla, SFH485P, infračervené led terapia, 660nm led červená, infračervené lampy ohrievač terapia, infračervené lampy bolesti.

Súvisiace produkty: