Úvodná stránka > ZTE ZXA10 F601 GPON onú exkluzivitu ONT FTTH SFU Router Režime FTTO s 1GE Port rovnakú funkciu ako F401 F660 F612W F612 kompatibilné zte olt

ZTE ZXA10 F601 GPON onú exkluzivitu ONT FTTH SFU Router Režime FTTO s 1GE Port rovnakú funkciu ako F401 F660 F612W F612 kompatibilné zte olt

€9.53

  • Číslo Modelu: ZTE GPON onú exkluzivitu F601
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Kompatibilné: Huawei
  • stav: 100% ZTE pôvodné a nové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Zdroj Napájania: EÚ, USA, veľká BRITÁNIA, AU voliteľné
  • Názov Značky: Wowphoon
  • Port: 1GE
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Firmware: Anglický Firmware

ZTE ZXA10 F601 GPON onú exkluzivitu ONT FTTH SFU Router Režime FTTO s 1GE Port rovnakú funkciu ako F401 F660 F612W F612 kompatibilné zte olt

Špecifikácia: Na F601 je GPON onú exkluzivitu s jedným 10/100/1000M, Ethernet port v FTTH aplikácie.

ZXA10 F601 je Optickej Siete GPON Terminal určený pre SFU (Rodinný Jednotky) použité v FTTH scenár. Poskytuje účastnícke s bohatou, farebné, individualizované, pohodlné a komfortné triple-play služieb vrátane video (IPTV) a vysokorýchlostný prístup na internet. ZXA10 F601 prijíma vysoko integrované SoC riešenie. Je malý, šikovný vzhľad a zelená, energysaving výhodu.

Hlavné Funkcie

•Podporované služby: Internet, IPTV

•GPON: 8 T-CONTs, 32 GEM Porty

•VLAN: 802.1 Q, 802.1 P, 802.1 reklamy

•MAC adresu tabuľku: 256

•Multicast: IGMP v1/v2/v3 Snooping

•Multicast skupiny: 256

•QoS: služby prietok klasifikácia založená na fyzických port, Ethernet, typ; prieniku obmedzenie rýchlosti; zostup shaping

•Riadenie: lokálne web management, OMK

To je 100% Nový, Originálny s napájacím adaptérom a políčko, ak nemusí box, prosím, kontaktujte zákaznícky servis na potvrdenie, vďaka!

Obrázky

Štítky: optický ftth, vsol olt, rim zte, gpon onú exkluzivitu, wifi zte f660, epon, gpon ont, česť, onú exkluzivitu, gpon.

Súvisiace produkty: