Úvodná stránka > Doprava zadarmo, 10 Párov Proti Statickej ESD Bezpečné Antistatické Rukavice Elektronické Pracovné Rukavice PU Potiahnuté Protišmykové Pre Prst Ochrany

Doprava zadarmo, 10 Párov Proti Statickej ESD Bezpečné Antistatické Rukavice Elektronické Pracovné Rukavice PU Potiahnuté Protišmykové Pre Prst Ochrany

€13.26

  • Materiál: Pu Tu Zhang rukavice
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: 01
  • Veľkosť: S M L
  • Klasifikácia: Antistatické Rukavice

Názov produktu: PU uhlíkových vlákien antistatické rukavice Výrobku balenie: 10 párov / taška, 300/500 double / box špecifikácie Produktu: S/M/L zavedenie nového Výrobku: 80% čistej nylon priadza a 20% high performance uhlíkových vlákien vodivé priadze, tkaniny. PU povlak alebo palm prispieva k montáži, prevádzke a č zostatkového odtlačku prsta. Antistatické účinky vodivé živice je pridané v PU povlak. Dobrý vzduchovej priepustnosti, možno prať. Odolnosť povrchu: 107-109. Funkcie: Anti - statické výkon je dobrý, rezistentné na pranie. Možno eliminovať škody statickej elektriny do ľudského tela, odstránenie ľudského tela, pohybu alebo nosenie vypnite, keď statická elektrina vyrába nepríjemné. Môže elimináciu statickej elektriny spôsobené oblečenie blízko, zamotaný, jednoduché na prach, jednoduché umývanie. Antistatické rukavice sú široko používané v oblasti elektroniky, strojov, výroba, zdravotníckych a iných odvetviach. Používa sa prevažne v prevádzke rukavice, anti-statické prostredie, ako napríklad elektronika, prístroje a iné priemyselné odvetvia.

Ruský zákazníci, upozorňujeme vás,že prijímateľa napíšte meno a priezvisko.prepravná spoločnosť potrebovať meno a priezvisko poslať balík.

Zásielky:

keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok .Budeme posielať položky do 10 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky,maklérske poplatky,clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromaždené v čase deliery. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielku.Prepravné náklady neobsahuje žiadne inport dane,a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci reponsible pre takéto poškodené alebo straty,a neposkytneme kupujúci v plnej výške.kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné.Kupujúci môže požiadať o žiadosť o náhradu do 15 dní od vášho prevzatia produktu..kupujúci Je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu.Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť,kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek,prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami.Po dáte položky, pre logistické spoločnosti,pošlite nám, prosím, sledovacie číslo.Hneď, ako sme prijímať položky,budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby,neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.Budeme sa snažiť, ro vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: pit nástroj, kapverdy doprava, lm7805, 63a, inoxid, 220v na 12v 6a napájanie, teplo indukčné nástroj, 3.5 napájanie, spisovateľ, stlačte tlačidlo snap nástroj.

Súvisiace produkty: