Úvodná stránka > SEETEC ATEM Mini Prepínač ATEM156 15.6 Palce Hot Live Streaming Monitor Quad Rozdelenie Displeja 4 HDMI Vstup Výstup Full HD 1920x1080

SEETEC ATEM Mini Prepínač ATEM156 15.6 Palce Hot Live Streaming Monitor Quad Rozdelenie Displeja 4 HDMI Vstup Výstup Full HD 1920x1080

€377.19

 • Kontrast: 800
 • Výstup: 4xHDMI (Podpora 4K 30Hz)
 • Vstup: 4xHDMI (Podpora 4K 30Hz)
 • Farebná Hĺbka: 16.7 M farieb (8 bitov)
 • Číslo Modelu: ATEM156
 • pracovná teplota: -10°C až +50°C
 • Spotreba energie: ≤12W
 • Rozlíšenie: 1920x1080 pixelov
 • Podsvietenie: led
 • Typ Obrazovky: LCD IPS Displej
 • Vstupné napätie: DC12 - 24V
 • Jas: 250cd/m2
 • Jednotky Hmotnosti: 1.57 kg (Bez Držiaka)
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Certifikácia: ROHS
 • Uhol Pohľadu : 85°/85°(L/R) 85°/85°(U/D)
 • Konektor Typu: UK Plug
 • Aplikácia: pre ATEM mini Prepínač
 • rozstup: 0.17925 (H) x 0.17925 (V) mm
 • Audio: 3,5 mm Stereofónny konektor pre Slúchadlá, Reproduktory
 • Displej: 15.
 • Pomer Strán: 16
 • Veľkosť Jednotky: 372LX262HX28.4D (mm) (Bez Držiaka)
 • Teplota skladovania: -20°C až +60°C

Uvedomiť si, ATEM Mini Multiview Monitorovanie

Keď váš prepínač nemá multiview funkcie, ako sú ATEM Mini, potom budete musieť ATEM156. Keď robí väčšie live produkcie s viac kamier, môžete najprv pripojte fotoaparát k ATEM156 monitor, pozrite snímanie obrázkov z každej kamery na ATEM156 monitor, a potom dal ich do vzduchu, takže nemusíte mať strach o vysielanie obsahu. Pomôcť môžete zobraziť ukážku obrazu a vyhnúť "blind cut" stav kanála.

4 x 4 HDMI Vstupy a Výstupy

Pripojiť až 4 kamery, herné konzoly alebo počítače!

ATEM156 má 4 x 4K HDMI vstup a výstup, ktorý sa môže pripojiť až 4 kamery, herné konzoly, počítače a iné zariadenia. V rovnakom čase, to môže tiež loop out 4 HDMI signály iné zariadenia, napríklad ATEM Mini alebo ATEM Mini Pro. To je veľmi užitočné pre štúdio a live multi-camera streľba.

Multiview

Quad Zobraziť/ Duálne Zobrazenie

Pri vytváraní live program z viacerých kamier, je dôležité mať možnosť vidieť viac video zdroje v rovnakom čase. ATEM156 má štyri 4K HDMI vstupov a výstupov, podporuje quad zobraziť, duálne zobrazenie, jedno zobrazenie monitorovacie funkcie, ktoré vám umožní získať ideálny multi kamerovým systémom v ľubovoľnej polohe.

Jednoduché Tlačidlo Prevádzky

Keď ste zaneprázdnený v snímania scény, musíte byť schopní ľahko ovládať zariadenia, a ATEM156 môže splniť vaše potreby. Je vybavený jednoduchý ovládací panel , čím vám umožní byť pohodlné pri streľbe procesu. S 4 oddelené HDMI tlačidlá, môžete sa prepnúť HDMI zdroj signálu rýchlo; s 4 klávesových skratiek (F1 ~ F4), môžete upraviť klávesovú skratku funkcie a rýchlo volať von.

15.6" LCD, Full HD 1920x1080 Pixelov

Na SEETEC ATEM156 vybavené 15.6 palcový IPS LCD panel. IPS LCD panel má rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov, kontrast pomer 800:1, a podsvietenie LED s jas 250cd/m2, ktoré vám dáva presnú reprodukciu video. Spája v sebe široký 170° uhol v oboch horizontálnom a vertikálnom smere. Jednoduché zobrazenie je zabezpečené tým, že znižuje farebné zmeny vzhľadom na pozorovací uhol.

True Color, Profesionálne Kalibrácie Farieb

Použite Rec.709 farba štandard

SEETEC používa profesionálne Rec.709 HD farba štandard, a používa kalibrácie farieb technológia, profesionálny nástroj kalibrácia v továrni, to môže dosiahnuť monitor kalibrácia efektívne a získať presnú reprodukciu farieb ľahko, nie narušiť farba, ukázať skutočný obraz, keď si natáčanie videa.

Presnú Reprodukciu Farieb

SEETEC monitor podporu ITU normy a HD video Rec.709 štandardné konzistentný farebný priestor, rozšírené spracovanie obrazu, technológie, takže obraz jasne prezentované, farba je veľmi prirodzené, aby sa zaistilo presné farebné reprodukcie, reprodukovať fyzickej povahy streľba, umožniť používateľom, aby presne vyhodnotiť kvalitu rôznych vstupných video signály.

Profesionálne Monitorovacie Funkcie

SEETEC ATEM156 má nastaviť profesionálne monitorovacie funkcie podľa aktuálnych potrieb pre-streľba a post-produkcie, ktorý vám pomôže zlepšiť streleckej efektivity. Vybavený štyrmi 4K HDMI vstupy, podporuje quad zobraziť, duálne zobrazenie, a jednotný pohľad monitorovacie funkcie, ktoré vám umožní získať ideálny multi-kamerový monitoring v každom mieste! Obsahuje zameranie-kontrola funkcie, ako napríklad Vyvrcholí Zameranie, Falošné Farby, a Pixelov Pixel, pomáhať v ich získanie ostrých snímok. Obsahuje vymedzenie funkcií, ako napríklad Centrum Značku, Bezpečnostné Značky, Ikony Značky, aby sa zabránilo rez obrazovky počas živého, opustiť správny priestor pre ostatné funkcie počas živého. Obsahuje aj ďalšie užitočné funkcie, ako je Image Zoom, Nechajte Pole, Zmrazenie Obrazu, Farebnú Teplotu, Nastavenie, atď.

Quad Zobraziť

Podpora 4x 4K HDMI vstupov.

Duálne Zobrazenie

Splniť vaše rôznych displej potreby.

Vstup Swap

Výmena vstupného signálu na rozdelenej obrazovke.

Centrum Značku & Safe Značku

Bezpečné Známky pre Zobrazenie Hľadanie a Zloženie (80%, 85%, 90%, 93%, 96%, 4:3, 2.39:1, 2.35:1, 1.85:1). Môžete prepnúť Známky farieb medzi Červené, Zelené, Modré a Biele podľa rôznych tónov predmetu.

Hliníkové Kovový Rám

Rám ATEM156 je vyrobené z extrémne odolné a ľahké lietadlá stupeň hliníka, hmotnosť ATEM156 je tak nízke, ako 1.57 kg (bez držiaka), a tento kov materiál má veľmi robustné a odolné vlastnosti, vhodný pre vysoko-intenzita výroby, ako sú napríklad mobilné streľba, miesto natáčania alebo živé vysielanie.

Flexibilné Napájanie

Späť ATEM156 je vybavený 12V DC príkon a V-mount batéria, doštičky. Môžete pripojiť svoje 12V DC vstup pre trvalý výkon, alebo môžete nainštalovať V-mount nabíjateľnú batériu na V-mount batéria doska realizovať mobile aplikácie. Pre vonkajšie streľbu, môžete použiť externú batériu a môžete pripojiť štandardný DC napájanie, ak ho používate v búde alebo post-produkcie miestnosti.

Priložiť na Podporu Kamery alebo Zavesiť Kdekoľvek

Tam sú 3 upevňovacie body sa nachádza na U-tvarované na stenu. Štandardné veľkosti montážne body, aby bolo jednoduché na montáž a sú kompatibilné s tretích strán sklon zariadenia. Pomocou 1/4 " otvory, môžete zavesiť ho z súpravy alebo namontovaný na podporu kamery, a používať ho ako monitor pre celú posádku. A môžete tiež nastaviť ho na stôl k monitoru.

Štandardné Balenie Obsahuje

1x Mini/ Micro HDMI Kábel HDMI, 1x V-mount Batéria Tanier, 1x 3A 3A Napájací Adaptér, 1x U-tvarované Držiak, 1x prevádzkové Príručky

Internetové Vysielanie

ATEM156 je ideálny pre malé streaming programy, pretože je vybavený 15.6 palce, veľký displej a má 4 vstupy HDMI, môžete sa pripojiť 4 kamery pre široké, stredne a zblízka zábery.

Štítky: hdmi hdmi monitor, monitor malé, seetec, keychain mini, hdmi switch, m2 ssd, hdmi cabl, muži pixel 3 veci, monitor pc, atem switcher.

Súvisiace produkty: