Úvodná stránka > Screen Protector s odtlačkov prstov odomknúť pre Oneplus 8 UV Sklo film plný kryt pre Oneplus 8 Pro tvrdené sklo

Screen Protector s odtlačkov prstov odomknúť pre Oneplus 8 UV Sklo film plný kryt pre Oneplus 8 Pro tvrdené sklo

€11.69

  • Edge-to-edge Pokrytie: Áno
  • Kompatibilný Telefón Značky: Oneplus
  • Použitie: mobilný telefón
  • Funkcia: Screen Protector s odtlačkov prstov odomknúť
  • Druh: Predné Film
  • Názov Značky: Feitenn
  • Materiál: uv glasss

Upozornenie:

To by malo trvať viac pacientov na inštaláciu skla protector:

Krok 1 : Čistenie obrazovky s mokrým a utrite handričkou a odstránenie každom prípade od vás telefón

Krok 2 : Držať kľúč otvor s menovkou,a potom použiť nôž alebo nožnice otvoriť tekuté lepidlo políčka,pustite ho na obrazovke(odporúča sa, aby lepidlo sa naleje úplne.Lepidlo, ktoré kvapky na obrazovke nemôžete mať vzduchové bubliny, ak je vzduchová bublina, použite ihlu do preraziť vzduchová bublina pustiť vzduch. )

Krok 3 : Peel off mask film z pohára,potom miesto screen protector na vhodnom mieste na váš prístroj POMALY . PROSÍM, NIE VÝŤAH A STLAČTE SKLA NECHAJTE LEPIDLO ŠÍRENIE,LEN NECH JE TO AUTOMATICKÉ DISPERZIE.(Veľmi dôležité)

Krok 4 : Počkajte asi pol minúty nechajte lepidlo, šíreniu a na úrovni.

Krok 5 : Ak lepidlo pretečeniu, utrite čistou handričkou. Po kontrole, uchovávaní kritériá pre mobilného telefónu tvrdeného film, lampa bola obrátil a späť aj niekoľkokrát okolo okraja telefónu, a po 3 sekundách úvodnej vytvrdzovania (nie v strede), okraj lepidlo bol vymazaný znovu, až kým lepidlo vyliala. (Zabrániť biele okraje alebo dlhé bubliny na hrany)

Krok 6 : Čakať na odvod spalín na dokončenie, po lepidlo pretečie, čisto, po umiestnení štandard z tvrdeného film je spokojný, zapnite svetlo. Inak vyradenie materiálu.

Krok 7 : Irradiate mobilný telefón pod UV lampou a potrebné na osvetlenie dvakrát asi 3 minúty, ak chcete dosiahnuť úplne vyliečiť poloha.

Krok 8 : vymažte displej a vypnite UV lampu na opätovné použitie.

Dávajte pozor, aby UV lepidlo prietok do reproduktor otvor.

1PC obsahovať:1*UV lampa + 1*tvrdené sklo+ 1*lepidlo

2PC obsahovať: 1*UV lampa + 2*tvrdené sklo+ 2*lepidlo

Štítky: ilegálnych 8 sklo, oneplus 8 pro bezdrôtové nabíjanie, kamery voľne, oneplu, oneplus 8 pro screen protector, uv lese sklo, film oneplus 8 pro, oneplus 7 pro flip case, mobil, oneplus 8 glas screen protector.

Súvisiace produkty: