Úvodná stránka > Vnútorné Fitness, Spinning Bike Cyklistickú Výstroj Vybavenie Telocvične Bicicleta Estatica Športové Bicykli

Vnútorné Fitness, Spinning Bike Cyklistickú Výstroj Vybavenie Telocvične Bicicleta Estatica Športové Bicykli

€206.41

  • Číslo Modelu: T0JL24

Funkcia:

Silné telo: AV-typ rámu, pribrala rám rúrky, 330-libra zaťaženie, aby toto vnútorné koleso silné telo, je To skvelá voľba pre stacionárny bicykel. Posilniť vaše nohy s vyššou vážený kolesa a užiť si neuveriteľne hladké, takmer tichý a stabilnú jazdu.

Plne nastaviteľné: Nastaviteľné riadidlá a nastaviteľné sedadlá, tento indoor cycling bicykel je vhodný pre väčšinu používateľov z rôznych výšok; používanie pohodlné, odpor nastavenie gombíka môžete nastaviť intenzita cvičenia, ktorý je veľmi vhodný pre všetkých používateľov techinque úrovni.

Užívateľsky príjemný dizajn: Ľahko čitateľný digitálny monitor skladby cvičenie údaje, vrátane cvičenie čas, rýchlosť, tepovú frekvenciu, vzdialenosť a spálené kalórie; Tento indoor cycling bicykel používa v klietke pedále, špeciálne dizajn prepravné kolieska pre jednoduchý presun. vhodné vnútorný šev z 27" ~ 36"

Tablet majiteľ: dáte tabletu , mobilného telefónu alebo knihy na bicykli sledovať cyklistické tried a čítať, to robí cvičenie cvičenie zaujímavé a ľahko trvať na tom, žiadne ďalšie nudné.

Mechanická odolnosť: Prakticky žiadnu údržbu, mikro-nastaviteľné odporu vytvára neuveriteľne hladkú jazdu, ktorá vytvára na rôznych úrovniach na koni pre nadšencov všetkých úrovniach. Remeňový pohon mechanizmus.

Bezpečnosť a pohodlie: fľaša Na Vodu držiteľa robí pitnej vody pohodlnejšie, profesionálny dizajn je bezpečné a spoľahlivé použitie. Rozmery: 47 X 20 X 42 Cm.

Špecifikácia:

Názov Položky: Krytý Športový Motocykel

Materiál: Kov/Elektronických/PU

Veľkosť Produktu: 47 X 20 X 42 Cm

Hmotnosť výrobku: kg, 55 lb

Systém Pohonu: Remeňom

Sedadla: Up / Down & Vpred / Späť

Držiak Na Fľašu: Áno

Max Hmotnosť Kapacita: 330lb

Veľkosť balenia: 42.4 x 8.3 x 31.6 Palcov

Hmotnosť balenia: 61.6 lb

Balenie Obsahuje:

1 x Vnútorné Šport Bike

1 x Digitálny Monitor

1 x Držiak na Fľašu

Štítky: nastaviť indoor cycling, bladez fitness bicykli, na bicykli cvičenie, 32bit audio, cyklistika, spinning bicykle, fitness bicykli, krytý, cyclette fitness, vnútorné spin bike počítača, stacionárny bicykel, na bicykli, krytý.

Súvisiace produkty: