Úvodná stránka > Rýchle Nabíjanie 3.0 Duálny USB Nabíjačka, Zásuvky, Nepremokavé Hliníkové elektrickej Zásuvky, Rýchle Nabitie s LED Voltmeter & Poistku DIY KIT

Rýchle Nabíjanie 3.0 Duálny USB Nabíjačka, Zásuvky, Nepremokavé Hliníkové elektrickej Zásuvky, Rýchle Nabitie s LED Voltmeter & Poistku DIY KIT

€7.45

  • Položka Druh: Káble, Adaptéry & Zásuvky
  • Názov Značky: lossmann
  • Položka Hmotnosť: 0.1kg
  • Napätie: 12V
  • Položka Veľkosť: 4.10*3.6*2.70
  • Druh Materiálu: Hliník
  • Názov Modelu: YJ-DS-7071
  • Špeciálne Funkcie: Nepremokavé
  • Rozhranie: USB2.0

Rýchle Nabíjanie 3.0 Duálny USB Nabíjačka, Zásuvky, Nepremokavé Hliníkové elektrickej Zásuvky, Rýchle Nabitie s LED Voltmeter & Poistku DIY Kit pre 12V/24V Auto, Loď, Námorné Motocykel, nákladné Vozidlo Golf Cart a Viac

【Hliníkové Puzdro] vyzýva SunnyTrip 12V 24V USB Nabíjačka do Auta navrhnutý s kovového vzhľadu, ktorý môže udržať vždy ako nový a lepší rozptyl tepla. Okrem toho,jeho ochranné spp dizajn umožňuje, že život vody-dôkaz a protiprachová, to nie je len môžete použiť na aute, ale aj vynikajúci príslušenstvo pre Golfové Autíčko, Loď, ATV, motorke, bicykli, truck, RV, atď. 【Dual QC3.0 USB Porty] vyzýva SunnyTrip 12V USB Zásuvky funkcie s 2 rýchle nabíjanie USB 3.0 porty, môžete nabíjať dve zariadenia kompatibilné s až 4-krát rýchlejšie ako tradičné nabíjačky v rovnakom čase. (LEN poskytnúť plnú rýchlosť nabíjania pre non-Rýchle Nabíjanie zariadenia) 【Digitálny LED Displej] vyzýva SunnyTrip 12 volt usb port pre auto vybavené modrá integrované LED volt na meter, na ktorom môžete sledovať batériu vozidla a umožní vám poznať zdravotné batérie počas jazdy, potom sa zabránilo napätie abnormálne problém. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva Tento cigaretový zapaľovač výmenu zásuvky veľkosť padne väčšine vozidiel' prístrojovej dosky. Stačí pripojiť "+" na byt. rozvádzač elektrickej energie, a "-" na záporný pól. Použite otvor otvárač vyvŕtať dieru 3 cm priemer a potom dať zásuvka v a skrutky pevne s prsteňom. 【Bezpečnosť Ochrana] vyzýva SunnyTrip usb port pre auto certifikovaný CE & ROHS viac tepla, viac-prúd, cez-napätie, ochrana proti preťaženiu, pod-napätiu a skratu práv. Okrem toho, že dodáva so vstavanou 10A poistka, vodič môže lepšie chráni batériu.

-Bezpečné riadenie SunnyTrip USB Nabíjačka do Auta navrhnutý s napätím sledovať, na ktorom môžete sledovať a uveďte, napätie, stav batérie v reálnom čase LED digitálny displej. To môže zabrániť, aby sa vaše vozidlo z napätie batérie abnormálne problém efektívne. -Rýchle Nabíjanie Funkcie dual na rýchle nabíjanie USB 3.0 porty. To môže nabíjať dve rýchle nabíjanie zariadení súčasne až 4 krát rýchlejší než tradičné nabíjačky. Dozadu s Rýchle Nabíjanie 2.0 a hodí sa pre všetky zariadenia USB. (Pre non-Rýchle Nabíjanie zariadenia, to len poskytuje štandardné nabíjanie .) -Široká Kompatibilita na Rozdiel od iných, auto nabíjačky, SunnyTrip DIY USB zásuvky navrhnuté s gumovou USB kryt je to so životom vode a prachu odolné. To sa hodí nielen pre DC 12-24V automobilov, ale aj perfektný výkon na loď, námorné, motocykel, 4-kolies, RV atď.

Package: 1 x Nabíjačka do Auta 1 x 60 cm Kábel s 10A Poistka 2 x Modrý Konektor terminálov

Viacrozmerné Kompatibilita Hodí sa pre väčšinu mobilné telefóny, tablet Pc, GPS, smart hodinky a všetky ostatné zariadenia USB.

Rozsiahle Uplatnenie Vynikajúce príslušenstvo pre väčšinu 12-24V vozidlá, vozíky, lode, námorné, ATV, RV, motocykel atď.

Ako Nainštalovať 1. Vyvŕtať dieru do otvoru otvárač. (Prosím, prosím zaškrtnite toto zásuvky veľkosť, aby ste ho mohli nainštalovať do vášho prístroja panel) 2. Dajte Zásuvky do diery. 3. Zaskrutkujte ju pevne s krúžok prísť s pätice. 4. Zásuvky majú značka "+"a "-" pre kladné a záporné póly. Prosím, láskavo starostlivo skontrolujte pred vodičom. A uistite sa, že drôt "+"/červený drôt na byt. rozvádzač elektrickej energie, a "-"/čierny drôt zo železa alebo pozitívne.

Štítky: zásuvky usb na stenu, voltmeter 12v auto usb, zásuvka usb, renegade 12v usb, diy electron auta, zásuvky usb, 12 v zásuvky usb, usb adaptér 12v zásuvke, dvbt 12v usb, diy voltmeter.

Súvisiace produkty: