Úvodná stránka > LEEPEE Auto Sledovanie Tlaku v Pneumatikách Systém Auto TPMS 4 Senzory Interiéru Ušetriť Palivo, Pneumatiky, Teplotný Alarm Kit Cigaretový Zapaľovač

LEEPEE Auto Sledovanie Tlaku v Pneumatikách Systém Auto TPMS 4 Senzory Interiéru Ušetriť Palivo, Pneumatiky, Teplotný Alarm Kit Cigaretový Zapaľovač

€33.82

  • Číslo Modelu: 24044
  • Materiál: ABS,kov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Vlastnosti: Úplne nové a vysokej kvality. Zariadenia môžu byť priamo zapojený v aute cigaretový zapaľovač s USB nabíjací port a 4 vymeniteľné batérie senzory pre napájanie. Môžete veľmi presne meranie v reálnom čase pneumatiky teplote a tlaku. Údaje 4 kolies môžu byť zobrazené v rovnakom čase. Rýchle pneumatiky úniku detekcia môže predĺžiť pneumatiky život, šetrí palivo, zostatok tlak vzduchu v pneumatikách a escort pre bezpečnú jazdu. PSI, BAR dva druhy tlak jednotkou výberu, ° a ° dva druhy teplota jednotkou výberu. Špeciálne TPMS rádiofrekvenčnej technológie používané pre snímač, ak chcete obnoviť údaje v reálnom čase a zabezpečiť rýchlu upozornenie, keď sú v pneumatikách tlak a teplota anomálie.

Dovezené Freescale program čip a vysoko tepelne odolné nevýbušnom batérie sa používajú na zaistenie dlhotrvajúci výkon a presné údaje z monitorovania.

Môžete kúpiť rovnaký typ batérie, náhradné po batéria sa vybije, bez toho, aby museli vrátiť snímač do továrne.

Špecifikácie: Vnútorná senzor: Pracovná teplota: (- 20 ° ~ +80 °) Teplotný Rozsah (- 40 ° ~ + 125 ° c) Tlak Testovanie Rozsah: (0~ 8Bar)/( 0~ 116PSI ) Transimission Frekvencia:FSK 433.92 MHz

Montážny návod: Vytiahnite pôvodný vavle,čistenie residueand inštalácia snímača.

Pevné snímač s kľúče a zámok so skrutkovacím uzáverom a nastavte uhol. Pevné snímača po snímač uhla správne a zaistite pomocou príslušného kľúča. Re-nafúknuť po finshing pneumatík a wjeel hub. Robiť dynamickej rovnováhy a zápas viesť.

Package Zahrnuté: 1 sada Monitorovania Tlaku v Pneumatikách Systém

Robiť dropshipping ?

Áno,sme robili.Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás.

Výroba Karta Bezpečnostných?

Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von.

Keď je zásielky zaslanej?

Budeme posielať objednávky do 5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak objednávka nebude prijaté v vyhlásiť času, prosím, kontaktujte nás.

Ako sa o peniaze?

Vrátenie peňazí v prípade, že položka nezodpovedá popis alebo chybné.

Ak sú tam nejaké iné problémy , Kliknite na Pomocníka

Štítky: rc pneumatiky rack, auto led koliesko, stojan na pneumatiky, stojan koleso, tlakový systém, led rim, 12v tpms, auto pneumatiky monitor, tlak vzduchu v pneumatikách monitor systému tpms, pneumatický tlak.

Súvisiace produkty: