Úvodná stránka > LOTO USB/PC Osciloskop OSC482M(Android+Windows),50MS/s Vzorkovacia frekvencia,20MHz Pásma,pre automobilový,študent,inžinier

LOTO USB/PC Osciloskop OSC482M(Android+Windows),50MS/s Vzorkovacia frekvencia,20MHz Pásma,pre automobilový,študent,inžinier

€49.73

  • Názov Značky: Waveshare
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: OSC482M
  • Demo Rada Typ: RAMENO

LOTO produktov vám pomôže vyriešiť problémy nižšie:

1: Ako junior hardware engineer, ktoré osciloskop vybrať začať?

2: Už zdieľať osciloskop s kolegami, všetky možnosti mám?

3: je Potrebné vykonávať ťažké osciloskop ladiť na mieste, čo by som mal robiť?

4: Rozvoj elektronických projektov doma, no osciloskop je nepríjemné, čo by som mal robiť?

5: Tradičné osciloskopy sú drahé, a mnoho funkcií, nie sú používané. Potrebujete výkonný a lacný osciloskop?

6: Tradičné osciloskopy sú príliš ťažkopádny na možné prispôsobiť a ťažké začleniť do svojho projektu. Ako to vyriešiť?

OSC482M vám ponúka osciloskop alternatívne, lacné a jednoduché použitie

S OSC482M na báze PC/smartphone-založené osciloskop, môžete ho použiť na počítači so systémom windows alebo smartphone Android/tabliet. Vždy, keď budete potrebovať osciloskop, stačí vziať ho z vrecka a zapojte sa coumputer/smarphone tým, USB kábel, potom budete mať kompletný osciloskop merací systém.

Okrem OSC482M, máme OSC482, ktorý podporuje počítače iba používatelia mohli vybrať za nižšiu cenu s rovnakým technický výkon. Ak budete potrebovať ďalšie konfiguráciu, máme viac výrobkov si môžete vybrať.

Poďme sa pozrieť na softvérovú Aplikáciu Windows

Aplikácia scenáre a platnými obyvateľstva

Na fotografii vyššie, uvidíme, sériový port (serial port dekódovanie, X_Y kreslenie, dopravca zosilnenie, viacbodové automatické meranie, analógový vstup a logické analýzy, tlač a FFT Windows Softvérové Aplikácie a práca v scéna dátový záznamník. Tento produkt sa odporúča na hardvér obvodu rozvoj a merania, vybavenie na vyučovanie, na mieste, uvedenie do prevádzky, encoder, kontrola, údržba vozidla, automatické kontrolné zariadenia, energie zvlnenie testovanie, solárny systém kontroly.

Je vyvinutá pre:

hardware engineer

Auto elektronika

Elektronické Geek

Terénny technik

Colleage študent

O Inteligentný Telefón/Tablet Podporu

OSC482M nemôže podporovať všetky druhy Android zariadenia. Zákazníci môžu potrebné skontrolovať ich telefón Android/Tabliet s týmito požiadavkami, alebo nás kontaktujte na kontrolu podporu zoznamu. Zvyčajne, ak telefón android podporuje OTG, to mohlo podporovať OSC482M.

Funkcie hardvéru a specificaitons

8~13 bit Vertikálne Rozlíšenie

Modul Rozšírenia

poďme sa pozrieť na výrobku hardvér rozhranie pre rozšírenie: open DE-15 hardvérového rozhrania môže poskytnúť digitálne napájanie, rovnako ako analógové napájanie, GPIO porty a analógových vstupných kanálov, ako je uvedené nižšie. Toto rozhranie je možné používať ako štandardný prístup pre generátora signálu moduly alebo logika analyzer moduly. Hoci tieto dva moduly môžu byť plug and play na časté používanie, odporúčame pripojiť modul po prístroj je vypnutý.

To môže tiež byť DIY funkciu modulu, ako je znázornené na obrázku nižšie, a tiež prístup k zariadeniu cez DE-15 rozhranie.

Zoznam Balíkov

Nehanbite sa a poďme sa pozrieť na Zoznam Balíkov:

Obrázok vyššie ukazuje jednotné balenie vzhľad a vnútorné príslušenstvo, ktoré sa líšia podľa modelu, vybrané zo strany zákazníka. Samozrejme, môžete tiež vybrať puzdro na balenie a ukladanie osciloskop a jeho moduly a príslušenstvo, ako je uvedené nižšie, toto puzdro je potrebné zakúpiť samostatne.Môžete nájsť jeho odkaz v tomto obchode.

USB osciloskop a potrebné príslušenstvo( vrátane rozšírenie modulov a štandardné príslušenstvo) môžu byť rôzne, podľa jednotlivých nákup: Oficiálne video návod, odpovede na všetky vaše otázky .

FAQ

Otázka: aký je rozsah merania

Odpoveď: rozsah mohli zmerať 5V(s sondy na X1) a 50 V(s sondy na X10). Ak potrebujete merať vyššie napätia do 500V, prosím, nákup X100 sonda samostatne.

Otázka: ako kontaktovať technickú podporu?

A: Prosím pošlite e-mail na [email protected] Tech Dept vám odpovedať čo najskôr.

Otázka: Ako dlho záruky?

Odpoveď: 3-ročná záruka na všetky produkty. Softvér / Vodič / Manuál Na Stiahnutie

Prosím nadol zaťaženia zadarmo, budeme aktualizovať softvér.

bbs.lotoins.com/support.html Technická Podpora

Prosím pošlite e-mail na [email protected] pre každý problém, budeme odpovedať v čo najkratšom čase.

Zákaznícky Servis pošli, Prosím, on-line text alebo pošlite email na [email protected] Sľubujeme odpovedať do 24 hodín.

Štítky: hack tool, raspberri, rasberri pi 4 8gb, OSC482, usb port, esp32 m5stack, malina pi4 b, ovládač, bluetooth dongl, digitálny osciloskop prenosný.

Súvisiace produkty: