Úvodná stránka > 100ks A4 Sublimačná Prenos Tepla Film Papier pre Polyester Bavlna T - Shirt Pohár Telefón Prípade, 210x297mm

100ks A4 Sublimačná Prenos Tepla Film Papier pre Polyester Bavlna T - Shirt Pohár Telefón Prípade, 210x297mm

€18.44

  • Lesklý: Áno
  • Hmotnosť: 200g
  • Materiál: Svetelný
  • Druh: Foto Papiera
  • Balenie Typ: Bezpečné balenie
  • Hĺbka: 51-100 Hárky/Balík
  • Číslo Modelu: a4

A4 Sublimačná Tepla, prenášací Papier pre Tepelné Stlačte sublimačná papier, prenášací papier, dovoz tlače papier Popis: * Hladké,ľahko uvoľniť prenos tepla papier. * Je dobré tlač farebný efekt. * Umývateľný a Odolný. * Dodržiava väčšina tkaniny,ako sú T-tričko,šálka,vankúš,telefón prípade,myš podložka,písacie potreby,puzzle,klobúk,atď. * Poskytovať zábavné DIY zážitok pre vás. Špecifikácia: Farba:Biela(predné),Ružová(späť) Veľkosť:A4 210x297mm Hmotnosť:700g Package Zahrnuté: 1 balenie Prenos Tepla Papier(100ks) sublimačná papier, navrhnutý pre vodné, piezoelektrické, široko-formát tlačiarne, produkt prevodov na rôzne sublimačná povrchy, ako sú odevy, textílie, kovové a plastové značky, vlastné keramiky, transparenty a vlajky. Produkt údajne funkcie rýchle suché krát a 95% až 100% účinnosť prevodu na rôzne prenos tepla lisy. Čo to vytlačiť? Prispôsobí potiahnuté keramický hrnček, keramická dlažba, kovové dosky, zadajte pracka, puzzle a tak ďalej. Efekt je veľmi dobrý. Popis: Kvalifikovaný inkjet papier pre prenos obrázkov na tvrdé povrchy, ako sú potiahnuté hrnčeky, potiahnuté dosky, potiahnutá kovové dosky, atď. Rozdiel od iných papiera: To mať vrstvy povlaku na tlač strane, Tlačené farba je jasné, dovoz výrazne. Poznámka: Tento dokument musí byť tlač sublimačná atrament. A tento dokument nemôže použiť na 100% čisté bavlnené oblečenie.

Štítky: úžasný, prenášací papier, holografické papier rolka, kopírovací papier a6, šálku kávy, a4 papier, atramentové prenos tepla papier, pvc, premium sublimačná papier, sublimatic papier a4, papier foto, kancelárske potreby formát a4.

Súvisiace produkty: