Úvodná stránka > Doprava zadarmo Veľkoobchod Originálne (Orange) Flipside Sport 20L AW DSLR Fotoaparát Taška Daypack Batoh S All Weather Cover

Doprava zadarmo Veľkoobchod Originálne (Orange) Flipside Sport 20L AW DSLR Fotoaparát Taška Daypack Batoh S All Weather Cover

€58.65

  • Použitie: Univerzálny
  • Druh: Fotoaparát Tašky
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Štýl: Batohy
  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: Lowepro Flipside Sport AW 20L
  • Materiál: Nylon

dianxiaobao_1

dianxiaobao_2

Doprava zadarmo Veľkoobchod (Orange) Flipside Sport 20L AW DSLR Fotoaparát Taška Daypack Batoh S All Weather Cover

Modely: le bao Flipside prijaté šport 20 l AW (FS20L)

Pôvod: Čína

Produkt kapacita: môžete vklad 300 mm f / 2.8 hlavu a zvládnuť profesionálne digitálne SLR fotoaparát; Náhradné trupu s rukoväťou, 4-6 náhradné kameru a blesk svetlo, nabíjačky, filtra a ďalšieho príslušenstva. Tablety alebo malý notebook. Statív alebo samostatne. 1,5 L vody, taška, Latky, sekera ľadu a ďalšie osobné veci.

Vnútorné rozmery: 25 x15. 0 x39. 5 cm

Vonkajšie rozmery: predstavovala 29,5 x24x46. 5 cm

Môžete si dať počítač: iste

Notebook priestoru veľkosť:

Mohli by ste prosím dať na statív: iste

210 d, 210 d nylon textílie: interiér, exteriér anti-crack nylonové pásky UTS povlak, 420 d, 600 d polyester HD nylon

Hmotnosť: 1,6 kg

Voliteľná farba: oranžová, modrá

Uznávaný na Flipside športu AW rad zahájená upgradovať Flipside sport 20 l AW. Táto tech pack určený pre aktívne outdoorové fotograf, interlayer má jedinečné vymeniteľné fotoaparát, je tiež otvorený, zvýšenie kapacity, - posilniť ochranu všetko-počasie, aj keď ste v rôznych drsné prostredie s pohodlné. Balík na strane obchod interlayer vodovod, na druhej strane je vysoko ochranný nohy rám systém, môžu byť nastavené na nohy pre lepšiu ochranu. Tento vak je veľmi vhodný pre pravidelné intenzívne turistika dobrodružstvo fotograf.

dianxiaobao_3

dianxiaobao_4

Štítky: lowepro protactic 450 aw india, taška na fotoaparát lowepro, batoh fotoaparát lowepro, taška lowepro, tonba, kórea foto taška, mens fotoaparát batoh, taška na fotoaparát, fotoaparát batoh, lowepro photo sport 200 aw čierna.

Súvisiace produkty: