Úvodná stránka > Novinka Hračky Halloween Ghost Masku na Tvár Horor Kričí Grimasa Maska pre Dospelých Strašidelné Cosplay Prop Karneval Masker Party Decor

Novinka Hračky Halloween Ghost Masku na Tvár Horor Kričí Grimasa Maska pre Dospelých Strašidelné Cosplay Prop Karneval Masker Party Decor

€7.65

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Novinka Hračky Halloween Ghost Masku na Tvár Horor Kričí Grimasa Maska pre Dospelých Strašidelné Cosplay Prop Karneval Masker Party Decor

Parametre Výrobku:

Veľkosť: Vhodné pre väčšinu dospelých hláv

Materiál: ochrana Životného prostredia latex.Prírodné neškodné materiály, žiadne škodlivé pre telo.

Package :funkcie opp taška

POZNÁMKA :Ak si myslíte, že táto maska má trochu zápach, len nebojte sa, je to normálne zápach latexu, dal ho pod vetranom mieste pre jedného alebo dvoch dní,zápach zmizne. Buďte opatrní! Ak ste alergický na Latex,prosím, nosenie.

poštovné a vrátenie tovaru:

1. Budeme pokračovať vo všeobecnosti objednávok do 24 hodín po prijatí platby.

2. Čína príspevok obyčajný malý balík plus a Čína príspevok registrované leteckej pošty trvá predpokladaná 15-60 dni.

3. Odporúča zásielky: Blackkdmnd.sk štandardná doprava--stabilnejší,bezpečnejší,rýchlejší.

4. Ponúkame tiež express lodnej dopravy, ako je DHL, UPS, EMS atď, prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak ste naliehavo potrebuje alebo množstvo je veľké.

5. Budeme akceptovať vráti a náhrady do 15 dní po objednávku, prosím kontaktujte nás.

6.Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel

Dropshipping a veľkoobchod:

1. Sme kvapka lode všade vo svete, prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo problémy,

2. Ponúkame najlepšie ceny pre veľkoodberateľov, a odporučiť najlepšie zásielky.

Spätná väzba:

1. Prosím, nechajte 5-hviezdičkový spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, budeme radi, (Položka, ako je Popísané 5 hviezd, Komunikácia 5 hviezd, dodacia lehota 5-stars).

2. Ak výrobky, ktoré ste dostali bola poškodená alebo nesprávne štýly, prosím, nenechávajte žiadne negatívne pripomienky prvý, láskavo kontaktujte nás,budeme sa s tým vyrovnať a vypracovať najlepšie riešenia, Vaša spokojnosť je naša motivácia robiť lepšie.

Štítky: narodeniny, hororové masky, horor horse mask, maska scari, falošný oheň, ghostface, helloween, maska slipknot, egyptský anubis maska, horor ghost tvár.

Súvisiace produkty: