Úvodná stránka > XOSS Heart Rate Monitor Snímača Hrudníka Popruh Bluetooth ANT+ Bezdrôtový Zdravie, Fitness Smart Senzor Bicykli

XOSS Heart Rate Monitor Snímača Hrudníka Popruh Bluetooth ANT+ Bezdrôtový Zdravie, Fitness Smart Senzor Bicykli

€33.16

  • Model: Heart Rate Monitor Snímača
  • farba: čierna
  • Značky: XOSS

Bluetooth & ANT+

Zariadenia podporujú Bluetooth & ANT+ prevádzky. To môže byť spojené s vašej aplikácii alebo na bicykli počítača. Je tak vhodný pri používaní. Presnejšie dizajn našich produktov je oveľa presnejšie a presnejšie než tradičné optické srdcovej frekvencie snímač. Princíp náš produkt je využívané micro-napätie signálu generované pravidelné tela srdce biť, a zosilňuje signál priamo vypočítať z hodnoty srdcovej frekvencie. Dlhá výdrž Batérie a Nízka Spotreba CR2032 Lítiová gombíkovú To bude trvať až 1 rok. (Vyššie uvedený záver je založený na cvičenie čas 5 hodín týždenne a 1 hodinu každý čas) Ľahké nosenie môžete ju nosiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Jednoduché nosenie prináša vám presné údaje 80%Nylon, 20% Spandex Vymeniteľný Pásik Jednoduché nosenie, pohodlné a nastaviteľné. Bezpečné bielizeň materiál:80% Nylon, 20% Spandex. Viac ľahší ako bofore. Hmotnosť snímač je len 15 gramov. Je ideálny pre školenia triedy alebo použitie s viac bicykle. Vodotesný a Prachotesný majetku IP67 Vodotesný a Prachotesný Užite si svoj jazda na bicykli každý deň za rôznych poveternostných podmienok. Ideálny pre športové Náš produkt je vhodný pre rôzne druhy športov, či je vonkajšie alebo vnútorné, jazda na bicykli, beh, jogging, chôdza a tak ďalej. Kvantitatívna analýza počas vášho cvičenia stav.

Štítky: dlho mravce, mravec senzor rýchlosti, igsport igs20, denso senzor, srdcový monitor, mravec, srdce senzor, tepovej frekvencie, snímač xoss, mravce hniezdo, hrudný popruh.

Súvisiace produkty: