Úvodná stránka > 36V 10Ah Lítia 18650 Batériu 300W 500W 750W 20A BMS Motocykel, Auto na Elektrický pohon Požičovňa Skútrov s 42V 2A Nabíjačku

36V 10Ah Lítia 18650 Batériu 300W 500W 750W 20A BMS Motocykel, Auto na Elektrický pohon Požičovňa Skútrov s 42V 2A Nabíjačku

€45.76

  • Názov Značky: VariCore
  • Kapacita: 10 - 20Ah
  • Napätie: 36v
  • Druh: Lítiová Batéria

Poštovné zoznam: 1, 36 V 18650 batérie 1PCS 2, 2A 42V Nabíjačku [Parametre Výrobku Typ Batérie: 18650 jednej bunky napätie: 3,7 V kombinácii: 10 series 3 paralelné Menovité napätie: 36V Vstupné napätie: 42V Výstupné napätie: 36-42V po kombinovanej kapacita:6AH/8AH/10Ah batéria Rozmery:10s3p vonkajšieho obalu: Modrá PVC Vnútri, ochranný obvod: preplatok, cez výtok, je viac ako aktuálna, skratu ochrana! Pre ďalšie potreby môžu kontaktovať jej vlastníka, ďakujem nových a starých zákazníkov. [] Nabíjania batérie požiadavky: prosím v obchode kúpiť inej nabíjačky! 1: potreba vyhradená lítiové batérie, nabíjačky; konštantný prúd; 2: nabíjacie napätie: 42V 3: Nabíjanie prúd: ≤5A [] batériu vybite požiadavky: 1: Výstup 18 línií, dĺžka 200 mm, červená a čierna každý jeden 2: Zadajte zásuvky line vedie k 2.1 dĺžka 200 mm 3: Menovitý výbojový prúd: ≤10A 4: maximálny okamžitý prúd: 40A 5: Maximálny prevádzkový prúd: 13A

Lítiové batérie, údržba a varovania

1. nie je potrebné, zaistenie sa vykonáva pri každom elektriny a potom poplatku;

2. Čas (odporúčanie do dvoch mesiacov) tak, aby ochrana obvodu pre ovládanie hlboké poplatok dať pod napájania z batérie ak chcete zmeniť a doplniť štatistické údaje, ale nezvyšuje skutočná kapacita batérie.

3. Dlhodobé bez batérie, by mal byť umiestnený na chladnom mieste, aby sa oslabili svoje vlastné vnútorné pasívne reakcie rýchlosť.

4. Ochrana obvodu je tiež možné sledovať batériu, self-výtok, dlhodobé bez batérie by mali byť účtované určité množstvo energie uloženej v batérii, aby sa zabránilo self-absolutórium nadmerného viesť k nadmerné vypúšťanie škody.

5. Nerozoberajte modifikácie, nie pri kolízii gravitácie / squeeze.

6. Ak chcete zakázať používanie viac vody v mokrých miestach.

7. zakázať použitie pri vysokej teplote oblastiach.

Poznatky o bezpečnom použití lítiových batérií

Predtým, než sme sa dali lítiová batéria ako zdroj energie, existuje veľa vecí, ktoré si zaslúžia naše chápanie. Nič nie je dôležitejšie ako zabezpečenie, bez ohľadu na to, aký druh batérie že by sme sa mali pozrieť na ich pozorne, pretože, keď sú plné energie pri plnom nabití.

Lítium má najvyššiu hustotu energie, ale majú aj mnohé unikátne vlastnosti, musíme urobiť viac pre svoje osobitné hľadiská bezpečnosti, pred začatím preskúmať ďalšie aspekty lítium-pochopiť tieto otázky zabezpečenia, sú veľmi dôležité.

Vo všeobecnosti, ak vypočítaná správne pochopiť, lítiové batérie, lítiové batérie, nabíjačky zložka Buniek Číslo (týka veľkej časti lítium niekoľko malých jeden lítium komponent), môžete prispôsobiť lítium-iónová batéria (Li-ion) a polymerizácia bol lítiová batéria (Li-Poly) plnenie potrieb. Pamätajte si, že neprídu na lítiové batérie, nabíjačky pre nabíjanie nabíjateľných nikel-kadmium (Ni-Cd) a nikel-metal-hydridové (Ni-MH)! To je veľmi nebezpečné! ! ! Nabíjateľné lítiové batérie pomocou lítium je časť najviac nebezpečné, ak žiadosť o lítiová nabíjateľná lítiová nabíjateľná extrémne pozornosť prípade, správne nabíjacie napätie je veľmi dôležité! Ak nabíjačka je použitý nesprávne, môže spôsobiť lítiová batéria preplatok a spôsobiť explóziu! Niektoré nedávne správy o požiare spôsobené tým, lítiové batérie, takže zodpovedný postoj lítiová batéria nabíjania.

Tu sú niektoré pokyny pre lítiové batérie, nabíjanie a použitie:

1, pomocou preukázané lítium-nabíjačku je možné používať bezpečne.

2. Uistite sa, že máte správne nastavené parametre napätie, alebo počet kusov lítiové batérie, nabíjačky vyššie, ak neviete, ako, ak chcete nastaviť, prosím kúpiť viete, ako nastaviť lítiové batérie, nabíjačku, alebo To nie je pomocou lítiovej batérie, aby sa zabránilo výbuchu počas nabíjania.

3, lítium pri nabíjaní niekto musí byť prítomný, nie v prítomnosti lítia, keď nikto nie je obvinený, raz to bolo pre tento dôvod, že dom s auto horieť, a pamätajte si pamätať.

4, počas nabíjania Prosím, pripravte si vhodnú platformu na miesto, nabíjačky a lítium, lítium, ako zabezpečiť, aby pri nehode nebude spôsobiť explóziu alebo vážne poškodenie a nebezpečenstvo požiaru. Rezervovať priestor, oheň, robiť požiarnej prevencii.

5. Nenechajte sa účtuje s prekročením kapacity batérie prúd, inak výbuchu a požiaru je pravdepodobné, že nastane.

6. Ak rozšírenie jav sa vyskytuje, keď nabitie lítium, keď je teplo, nie zlomiť to. Lítiová batéria na slanej vode, po vychladnutí opatrne odlúpnite pokožky a potom batériu späť do slanom náleve, predtým ako môže byť bezpečne spochybniť v lítium koša.

7, pri lítium zasiahnuté, možno batérie sa nezdá byť poškodená, ale stále byť opatrní, aby dal lítiových batérií v bezpečnom mieste stáť minimálne 20 minút, aby sa zaistilo, že bez poškodenia lítium naozaj nehrozí nebezpečenstvo výbuchu. V leteckom sektore model, existuje niekoľko príkladov, v požiarov z lítium-powered aircraft pády sa vyskytujú, majiteľ lietadla telo hodil do auta, a potom výbuchu sa zdalo, že žiadne poškodenie interiéru boli poškodené, ale skutočný výskyt lítium v aute celú svetlo autá sú spálené.

8 Nabíjanie lítiových v otvorenej vzdušné miesto, pretože ak je to pravda roztržka s lítiová batéria výbuchu, riziko škodlivé výpary a látok bude unikať z batérie.

Štítky: rám skúter, 36v batérie lítium -, 36v, electr skúter, a720 batérie, Lítium-60v, 48 v batéria, 18650 batérie recharg, 36v baterry pack, 37 batérie.

Súvisiace produkty: