Úvodná stránka > Junetree Ručne vyrábané Kožené Puzdra Traveler Časopisoch Denník pravej kože notebook denník, zápisník prenosné ručné A5 22*17 cm

Junetree Ručne vyrábané Kožené Puzdra Traveler Časopisoch Denník pravej kože notebook denník, zápisník prenosné ručné A5 22*17 cm

€22.89

  • Názov Značky: juneTree
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Traveler ' s Notebook veľkosti: krytie:22*16 cm, vnútorné papiera:21*14 cm

Farba: ako na obrázku (vezmite Prosím na vedomie, že farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené jas monitora svetlo a jas. )

Notebooky sú vyrobené vo vysokej kvalite prvá vrstva z hovädzej kože a ručne vyrobené kožené plavidlá muž v našej dielni. notebooky sú veľmi odolné a jedinečné. Po dlhý čas používať, krytu notebooku bude lepšie vyzerať.

V našej predajni ,Každý Notebook je mnoho doplnkov, ako napríklad pero klip,nálepky, záložky a Kovové rohy... môže kupujúci skontrolovať príslušenstvo v zozname nižšie, ak je potrebné.

Keď ste v cestovaní, To je dobrý nápad, že si písať denník a zaznamenávať dobrý čas .A kožené notebooky sú tiež dobré darčekov pre vašich priateľov, alebo vašich detí.

Funkcia produktu:

VYSOKÁ KVALITA:Vyrobené s vysokou kvalitou úplné zrna cowhide kože a 100 g Dowling papier

WRITTING PROSTREDIU:Naplniteľné papier je vyrobený vo vysokej kvalite 80g craft papier, Hladké písanie, no ink prieniku.

POZORNOSŤ K DETAILU:Aj Ručné, dobre vyrobené , ,Každý Notebook je s veľa príslušenstva

DARČEKOVÝ BALÍČEK:skvelý darček pre cestovateľ , spisovateľ a deti.

Produkt Zahrnuté:

1. Kožené Notebook x 1

2. Kožené záložku x1

3. Kovové rohy x4

4. Pečiatky, nálepky x1

5. Kovový držiak na pero x1

6. kožené keyChainx1

7.Darčekové karty x1

Poznámka:

1,Ak kupujúci potrebné prispôsobiť logo alebo názov tlače, kontaktujte nás prosím na správu vo vašej objednávke.

2,Ak chcete mať darčekový balíček,choďte, prosím, ak chcete sledovať odkaz na nákup (budeme loď vašej notebook v plastovom sáčku, ak nemáte extra payement pre darčekový balíček ):

Štítky: program denný plánovač, cestovné vestník deň, bodka notebook, prázdne krytu notebooku, vestník kože, bodka pad, puzdro kožené notebook a5, poznámkový blok, a5 notebook, kožené book vestník.

Súvisiace produkty: