Úvodná stránka > Nové! ZPDECOR 700-800 čísiel ks 4-6 Palcový Decolor Zriedkavé Priamo Kráľovská Modrá Nenavlečené Kohút Sedlo Perie na Karneval a Svadobné Dekor

Nové! ZPDECOR 700-800 čísiel ks 4-6 Palcový Decolor Zriedkavé Priamo Kráľovská Modrá Nenavlečené Kohút Sedlo Perie na Karneval a Svadobné Dekor

€14.58

 • Veľkosť Pierko: o 4-6 palcový(10-15 cm)
 • Obchodný manažér: cn1518645937deuj
 • Perie Farba: Priamo Kráľovská Modrá
 • Vzor Produkt: Nové
 • Majú skladom: Áno
 • Názov Značky: ZPDECOR
 • Číslo Modelu: Priamo Kráľovská Modrá Kohút sedlo pierko nenavlečené
 • Package: 850pcs/veľa
 • Obchod Webové Stránky: http
 • vzor: Farbená
 • Názov Spoločnosti: Yiwu ZP Plavidlá Co.,Ltd
 • Occassion: Pre DIY Dekorácie
 • Názov produktu: Priamo Kráľovská Modrá Kohút sedlo pierko nenavlečené
 • Materiál: Kuracie Pierko

Aostrich pierko,umelé pštrosie perie,hromadné pštrosie perie,lacné pštrosie perie,veľkoobchod pštrosie perie,pštrosie perie na predaj,pštrosie perie trim,zlato pštrosie perie,pštrosie oblaky peria,pštrosie oblaky,pštrosie oblaky peria na predaj,farbené pštrosie oblaky peria,pštrosie na predaj,lacné pštrosie perie boas,pštrosie perie svadobné šaty,farbené pštrosie perie,farbené pštrosie oblak, pierko,fialová pštrosie perie,fialová perie,kučeravé pštrosie perie,strana pštrosie perie na predaj

Nové! ZPDECOR 850piece 4-6 Palcový Decolor Zriedkavé Priamo Kráľovská Modrá Nenavlečené Kohút Sedlo Perie na Karneval a Svadobné Dekor

Informácie o výrobku obchodný Názov ZPDECOR Názov Produktu Priamo farbené Kohút Sedlo Perie Nenavlečené Materiál sedlo Kohúta Perie Užitočné Pre DIY Dekorácie Miesto Pôvodu, Zhejiang,Čína(pevninská časť)) Zafarbené Farbou Priamo farbené Package 850pieces/Veľa Obchodný manažér cn1518645937deuj Názov Spoločnosti Yiwu ZP Plavidlá Co.,Ltd Ukladať Webové Stránky Poznámka

Kohút sedlo (späť) peria sú dlhé a úzke, s ostrými špicatými tip ,Tieto Perie, ktoré môžu byť použité v Pierko a Módne Doplnky, Pierko, Šperky, Karneval Perie, Mardi Gras Vytváranie masiek, Pierko, Masky, Pierko Headdresses, Millinery, a ďalšie).

Popis produktu Kohút sedlo (späť) peria sú dlhé a úzke, s ostrými špicatými tip ,Tieto Perie, ktoré môžu byť použité v Pierko a Módne Doplnky, Pierko, Šperky, Karneval Perie, Mardi Gras Vytváranie masiek, Pierko, Masky, Pierko Headdresses, Millinery, a ďalšie). Tieto perie tiež veľké akcenty v Kvetinový alebo Svadobné Kytice, Boutonnieres alebo pre Domáce Zdobenie akcenty.

Tipy:

1,Všetky obrázok produktu boli 100% prijatých v-druh ,všetky práva vyhradené,Ak nájsť partnerov kópiu vyhradené !

2 ,Všetky pierko boli Strane Vyberte a môže zabezpečiť, že kvalita je A+++ ,použité sadzby 99% ,prosím, kupujúci priateľov pocit, confortable nákupe.

- Zobraziť ďalšie informácie o obrázku

* CERTIFIKÁT *

1,ZDRAVOTNÉ OSVEDČENIE : USA$50.00

2,ZADYMENIE/DISNFECTION CERTIFIKÁT : USA$50.00

3,ORIGINÁL OSVEDČENIA : USA$50.00

Poznámka:

Ak potrebujete, aby certifikát v svojej objednávky , Kým vaša zaplatené,prosím, kontaktujte nás fristly (môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom trademanager alebo nechajte správu na objednávku), a povedzte nám, čo certifikát potrebujete? potom budeme meniť ceny v objednávke,ak everthing boli potvrdené,Napokon prosím ju zaplatiť.ďakujem.

*VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE,*

1, O, Farba:

Všetky peria sú skutočné shootting,Vzhľadom na osvetlenie,zobrazenie alebo iné issure rôznych farieb a šťastný mimo farba problém,prosím prijaté zásielky prednosť.Ak ste veľmi vysoký dopyt po farieb kupujúcich,prosím, kontaktujte nás ešte pred potvrdením objednávky.

2,O kvalite:

Perie sa veľmi líšia v tvare a veľkosti. Všetky tieto perá sú z zachraňovali vtákov. Vtáky sú šťastne sídli spolu vo veľkom letu klietky, tak perie si hral s a žuť ako dobre! Tu by mohol byť drobné nedokonalosti na niektoré z peria.

3,O Využitie:

Perie sú čisté a dezinfikované pripravený na použitie.Môžete použiť tieto perie pre remeslá,orezávanie,party,kostýmy,domáce dekorácie,alebo svadobné dekorácie.

Štítky: náušnice tlačidlá 18 mm, circute istič otvorené, doilys vankúš remeslá, náušnice svetlé hada, šedé sklo lampa base, cirkus strany balón, sivá kabelka pruhy, cirkus svadobné šaty, sivá kabelka lacnejšie.

Súvisiace produkty: