Úvodná stránka > NUUN dlhý penis sexuálne hračky pre BDSM hrať nehrdzavejúcej ocele muž mravnosť zariadenie otroctva kohút-lock sex klietky prision vták penis krúžok

NUUN dlhý penis sexuálne hračky pre BDSM hrať nehrdzavejúcej ocele muž mravnosť zariadenie otroctva kohút-lock sex klietky prision vták penis krúžok

€19.06

  • Materiál: vyrobené z tela zdravia materiál z nehrdzavejúcej ocele
  • Veľkosť: see picture in the below
  • Názov Značky: NUUN
  • Aplikácia: pre mužov, zámok penisu
  • Produkt: dlhý penis sexuálne hračky
  • Nemravný Obrázok: No
  • Položka Druh: Krúžky Na Penis
  • So Sexuálnym Podtextom: No
  • Číslo Modelu: FRRK-47 47A
  • farba: striebornú farbu s hladký leštený povrch

FRRK-47 47A dlhý penis sexuálne hračky pre BDSM hrať nehrdzavejúcej ocele muž mravnosť zariadenie otroctva kohút-lock sex klietky prision vták penis krúžok

1- Rozdiely 47 47A: 47 - kolo penis krúžok 47A - krivky penis krúžok S: penis krúžok dia je 40 mm M: penis krúžok dia je 45mm L: penis krúžok dia je 50mm Dôležité: Sexuálne hračky, tolerancia rozmeru neexistuje, kvôli pod 3 dôvody, a to tolerancie (±1 cm), vo všeobecnosti sa považuje za povolené. Prosím, nenechaj nákup, ak to nie je prijateľné pre vás. a) sexuálne hračky je v nepravidelného tvaru b) metódy merania sa líši c) sexuálne hračky vlastnosti materiálu 2- Balenie Obsahuje 1 sada kohút klietky nastaviť

3 - k Dispozícii s ďalšími penis krúžok

Ak si nie veľmi istý penis krúžok rozmer, ktorý vyhovuje sami, nižšie je odkaz na nákup ĎALŠIE kolo / krivky penis krúžok s 40 mm, 45 mm alebo 50 mm vnútorný priemer. Dôležité upozornenie, prosím: tento model sa nezhoduje uretrálne trubice na všetkých, prosím, nemusíte KUPOVAŤ ŽIADNE URETRÁLNE TRUBICE.

F. A. Q

1 - musím platiť DPH?

Iba ak existuje vo vašej krajine. Cena v tejto lokalite neobsahuje žiadne tarifné daňová povinnosť alebo Colné odbavenie poplatok v akejkoľvek krajine.

2 - Ako je diskrétne balenie?

Veľmi. Pošleme v hnedej boxy, nemáme používať poštové obálky, ktoré môže odhaliť to, čo je položka, keď sa človek cíti to. Dali sme odosielateľovi dole, ako Chen Jian, nevieme spomenúť FAAK vôbec. Obsah sú označené ako "gumy tyč'.

3 - Môžete lode do mojej krajiny?

Máme loď z celého sveta, a väčšine krajín sú uvedené. Avšak ak nie, je to preto, že Colných problém.

4 - Aké sú vaše hračky vyrobené?

FAAK hračky sú vyrobené z ne alergénne Silikónu. Je to mäkké, flexibilné a cítiť sa skvele proti pokožky. Silikón použitý neobsahuje Ftaláty. FRRK sexuálne hračky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

5 - Ako dlho, kým sa odoslania svojej objednávky?

Naším cieľom expedície vašej objednávky ihneď, je to často rovnaký deň alebo nasledujúci deň, alebo v prvý pracovný deň v týždni, ak vaše objednávky cez víkend. Objednávky môže niekedy trvať trochu dlhšie, ak nemáte dostatok zásob, ale sme stále vo výrobe. Párkrát ročne nám môže byť uzavretá na fewd dní, alebo tak, ale vaša objednávka bude zaslané rovno na náš návrat.

6 - Meranie

Merania na web stránke je príručka, ako sú mierne tolerancia kvôli položky sú ručne vyrobené, sexuálne hračky je v nepravidelného tvaru, metódy merania sa líši, sex hračky vlastnosti materiálu, ale táto odchýlka sa považujú za prijateľné.

Značka Príbeh

Tu je krátky úvod o tom, kto sme. QianAi je pôvodné top 10 sexuálne hračky značky Číny "FAAK" & "FRRK" a vytvára realistický vibrátor a análny plug, ktoré sú vyrobené zo silikónového a PVC materiálu, silikónový vibrátor, vibračné dildo a vibračný análny zástrčku, rovnako ako S&M sexuálne hračky, ako kohút klietky. Pokiaľ ide FAAK a FRRK sex produkty. Pre všetky FAAK sex produkty, tam je FAAK známky na to, sexuálne hračky, obsahuje realistické dildo, análny zástrčku, vibrátor, multi-farebné análny vibrátor, obrovské dildo, dvojité skončil dildo, triple, ktorý sa skončil dongs, rastlinné kvetu rastlín dildo, zvierat, dildo, korálky dildo, meč dildo, muž masturbator. Pre všetky FRRK sexuálne hračky, tam je FRRK známky na to, produkt kolekcia je S&M sex produkty, obsahuje kovové kohút klietky, plastové penis klietky. Naším cieľom je slúžiť vašim potrebám a poskytnúť kvalitné sexuálne hračky na profesionálnej úrovni. Vážime si vašej objednávky a tešíme sa na prácu s vami znova.

Diskrétne balenie a Po-predajný Servis

Poznámka: Pred Vykonaním Nákupu

1. Cena neobsahuje žiadne colné, daňové clo, Colné odbavenie poplatok (ak je nejaký) v každej krajine. 2. Sexuálne hračky, tolerancia rozmeru neexistuje, kvôli pod 3 dôvody, a to tolerancie (±1 cm), vo všeobecnosti sa považuje za povolené. Prosím, nenechaj nákup, ak to nie je prijateľné pre vás. a) sexuálne hračky je v nepravidelného tvaru b) metódy merania sa líši c) sexuálne hračky vlastnosti materiálu

Štítky: Pierko, bdsm, bdsm hračky, sex hračky, chlapci mravnosť klietky, hôrny kohút klietky, cudnosť klietky ht, krém na kravatu, klietka papagáj, klietka kohút.

Súvisiace produkty: