Úvodná stránka > CL-1006 Zliatiny Zinku Porovnateľné CPU mincovníka Elektronické Mince mech jednu hodnotu mince validator pre arkádovej hry stroj

CL-1006 Zliatiny Zinku Porovnateľné CPU mincovníka Elektronické Mince mech jednu hodnotu mince validator pre arkádovej hry stroj

€6.37

  • Mince výstupného signálu: NIE, NC (otvorený kolektor) formulár
  • Číslo Modelu: CL-1006
  • Priemer Mince: 18 mm-31mm
  • Pracovné Napätie: DC12V
  • Použitie: Arkádová hra stroj/Automat/práčka
  • Hrúbka mince: 1.2 mm-3.0 mm
  • Panel Materiál: Zliatiny zinku
  • Pracovný prúd: 60MA
  • Druh: Porovnateľné mince výber
  • Vek: >8 Rokov

CL-1006 Zliatiny Zinku Porovnateľné CPU mincovníka Elektronické Mince mech jednu hodnotu mince validator pre arkádovej hry stroj

Špecifikácie:

1: CPU Elektronické mincovníka ,Drop Vloženie Typu.

2 Schopný za prijatie všade na svete a Mincí a Žetóny.

3:Vyberte mince tým, Priemer, Hrúbka a Kovové Obsahu.

4:CPU anti-reťazec programy prestavenie proti podvodom.

5:Nastaviteľné VR tunning pre citlivosť mince prijatie.

6: Povolenie na pripojenie na Pult(Meter).

Napätie : DC+12V

Mince Priemer : 18 mm~31mm

Mince hrúbka : 1,2 mm~3.0 mm

POUŽÍVATEĽSKÁ PRÍRUČKA:

1. Nahradiť žlté plastové token správne mince ako chcú prijať v vzoriek svorku.

2. Upraviť vstup slot otvorenie vaše mince veľkosť uvoľnením skrutky na zadnej strane kovový panel pre blokovanie väčšie neplatné mince z vkladanie.

3. Otočte skrutku predného krytu v smere hodinových ručičiek pre núdzové pristátie "tenšie mince" cez otvor veko, ak je to potrebné.

4. prepnúť na Normálne Otvorený (n.o.) alebo Normal close (N. C) pre signál výstup mince overenie na Hosť požiada .

5. 3 aktivácii ČASOVAČA SPÍNAČ doba Trvania Impulzu ,

· Dlhé trvanie Impulzu :. 100ms

· Spoločné trvanie Impulzu : 50ms

· Krátke trvanie Impulzu :30ms

6. VR-tuning pre toleranciu mince prijatie , otáčať v smere hodinových ručičiek pre parafínový a proti smeru hodinových ručičiek pre presné prijatie.

7. Shift prepínač citlivosti mince prijatie dole na "špeciálne" rozšíriť rozsah znevýhodnených pomer na twin kovové mince alebo mince vo veľkých tolerancie. Balík obsahuje:

1XCL-1006 mincovníka Medzinárodnej Kupujúcich – vezmite Prosím na Vedomie: a) Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti

b) Prosím poraďte sa so svojím krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2) Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

Pre všetkých záujemcov od Brazília , Brazília Príspevok, dočasne oznámila, že bude účtovať poplatok 15 reais (asi 3,5 AMERICKÝCH dolároch ) na objednávku, tak pred vami, aby ste lepšie vedela, kedy presne príde v Brazílii, colné, budete musieť zaplatiť 15 reais (asi 3,5 AMERICKÝCH dolároch) na objednávku pre daň.

1) Ak ste v Brazílii, dodacia lehota je 25-90 dní, bez ohľadu na to, aký druh dopravy spôsob, ako, pretože vlastné.

2) Ak ste sellect DHL/FedEx/TNT/UPS Urýchlené, možno musieť zaplatiť nejakú daň pri registrácii poľa.

3) Ak ste z Brazílie, Čile a Argentíny, a vyberte DHL/FedEx/TNT/UPS, prosím, provise nám svoje číslo DPH pomôcť tovar prechádza na vlastné rýchlejšie.

4) Ak ste z Brazílie, Čile a Španielsko, a vyberte UPS shipping spôsobom, budete musieť ukázať platobný doklad keď sa dostanete na okno.

5), Ak ste z Švajčiarsko, Švédsko, Rakúsko a vyberte TNT prepravu spôsobom, budete musieť ukázať thepayment dôkaz, keď sa dostanete do poľa.

6) Ak ste z Nemecka, a vyberte TNT prepravu spôsobom, uveďte, prosím, váš kód spoločnosti

7) v prípade, Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 1) Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol. 2) Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše číslo objednávky. 3) vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z Blackkdmnd.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

Štítky: osobné mince arcade, mince validator vertikálne, acceptor, arcade moc, candy grabber, arcade mince mech, zliatiny mincovníka, arcad, pazúr machin, žeriav stroj hračka.

Súvisiace produkty: