Úvodná stránka > 2 ks Rôznych veľkostí Prírodné Hovädzie kosti plátky, kúsky Buffalo nohu kosti ručne leštené

2 ks Rôznych veľkostí Prírodné Hovädzie kosti plátky, kúsky Buffalo nohu kosti ručne leštené

€5.73

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Produktu: Drevo DIY Balík

modname=ckeditor

Tento výrobok je ručne leštené z buffalo holennej kosti. To môže byť použitý pre carving, kostí, dreva, inlay, vtáčie klietky, hudobné nástroje string vankúše, ventilátor kosti, nôž rukoväte, urob si sám, a čo do remeslá, ako sú nehody karty, trezor pracky, zadajte prívesky a iné remeslá. \To môže byť použitý, aby sa dobytok kosti obdĺžnikový plátky, námestie plátky, okrúhle plátky, kostí prúty, kosti, kolíky, klin tvary a veľkosť sa dá prispôsobiť. \Farba je k dispozícii v základných farieb a bielenie. \Bull kosti sú pestované z tela kravy, špeciálne tvary, hrubšie materiálu, menej materiálu, viac vzácne sa. Je nevyhnutné, že tam bude škvrny od krvi, krv diery a iné prirodzene tvarované otvory, ktoré sú rovnocenné škrabance a nerovnosti na drevo. Prosím, buďte opatrní!

Ručne leštené, tam je malá chyba, myseľ streľba opatrne! \Prispôsobené produkty majú výrobný cyklus, všeobecne 2-5 dní, v závislosti na náročnosti výroby a množstva. Prispôsobený výrobky spĺňajú veľkosť a nepodporujú vrátenie a výmena, prosím, uistite sa, že jasne opisujú požiadavky!

Štítky: big horn buffalo, lazer dreviny tvary, tenké plátky denník, 10 kolo drevené palice, ručne drevené, kameň, drevo, kachle, r dreva, najtenší dosky mdf, tin puzzle dreva, drevené kosti urob si sám.

Súvisiace produkty: