Úvodná stránka > Brúsne Diamantová Brúsenie, Leštenie Kolies Drahokam Brúsny Nástroj Forturetools

Brúsne Diamantová Brúsenie, Leštenie Kolies Drahokam Brúsny Nástroj Forturetools

€45.58

  • Telo: Oceľ alebo Plast
  • Použitie: Pre brúsne,drahokam,jade.
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: forturetools
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Brúsne Zrno: Diamond
  • Druh: Brúsny Disk
  • DIY Dodávky: Tesárstvo

Brúsne Diamantová Brúsenie, Leštenie Kolies

Špecifikácia: Tvar paralelný brúsne kolesá, brúsenie valcových plôch kolesá,misy kolies, umývačky kolies, brúsne kotúče a pod Materiál: Diamant Piesok :60#,80#,100#,120#, 180# ,220#,360#,alebo vlastné Telo:Hliník, Oceľ Bond:Elektrolyticky Pokrývajú

Funkcie:

1.Skvelé pre cabbing a obrys brúsenie. 2.Vhodné pre všetky bežné brúsky 3.Použitie vody na chladenie počas spracovania 4.Dlhšie brúsenie život a čistenie, leštenie. 5.Sú nikel elektrolyticky pokrývajú pomocou obchodno-trieda diamanty rovnomerne počas celého šírka kolesa, čo je viac odolné a agresívne ako karbidu kremíka kolesá 6.Všetky kolesá sú vyrobené s plastovou centrum core, ktorý stavia menej stresu na stroj ložiská v porovnaní s kolesami s oceľovým rozbočovače, pretože sú ľahšie, Majú dobrú rovnováhu. 7.Táto jemná, pružná konštrukcia umožňuje povrchu Soft Kolieska tak, aby vyhovovali kamene, eliminuje ploché miesta a škrabancov

Aplikácia:

Brúsne Diamantová Brúsne koliesko sa používa Hlavne v špeciálne tvarované spracovanie tvrdých a krehkých materiálov, Pre brúsenie alebo leštenie, drahých kameňov, ako je žula, mramor, sklo, dlaždice alebo väčšina prírodných alebo inžinierske kamene, krištáľ, umelé krištálu, keramiky, atď.

Typy Brúsne Diamantová Brúsne Koliesko

Existujú rôzne typy diamantové brúsne kolesá pre vaše možnosť, Oceľové telo, Plastové telo, Plochý Okraj, Round Edge, Ploché Povlak, Ikony Povlak.

Oceľové Telo

hliníkové Telo

Plochý Okraj

Plastové Telo

Štítky: živica koliesko, diamond grind koliesko, brúsne nástroje, šperky, grind, dlaždice leštenie kolies, kontakt kolies, capsilone, disc sander, grind koliesko, diamond disk.

Súvisiace produkty: