Úvodná stránka > Magnetické Akvarijné Ryby Nádrž Na Čistiaci Prostriedok Na Sklo Práčky Odstraňovač Rias Plávajúce Čistiaca Kefa Silné Škrabka Nádrž Steny Čistiaci Prostriedok

Magnetické Akvarijné Ryby Nádrž Na Čistiaci Prostriedok Na Sklo Práčky Odstraňovač Rias Plávajúce Čistiaca Kefa Silné Škrabka Nádrž Steny Čistiaci Prostriedok

€6.78

 • Obsahujú: silný magnet
 • Model Voľby & Veľkosť: 1# 7x3.8cm, 2# 10.5x6cm (LxW)
 • Hmotnosť: About 0.2kg
 • Feature1: Jednoduché, jasné veci v rýb coral reef aquarium nádrž
 • Produktový Rad: Ryby Koralový Útes Nádrže, Štetec
 • Názov Značky: NeverElse
 • Materiál: Plastové
 • Druh: ryby
 • stav: Nepremokavé
 • Feature2: Jasné účinnosť vybudovať dobré prostredie pre ryby koralový útes living
 • Feature3: Nie je potrebné sa dostať vodu na ruky

Magnetické Akvarijné Ryby Nádrž na Čistiaci prostriedok na Sklo Práčky Odstraňovač Rias Plávajúce Čistiaca Kefa Silné Škrabka Nádrž Steny Čistiaci prostriedok 1) Špecifikácia Produktu: Položka: Zbrusu Nový Ryby Koralový Útes Kefa Model Voľby & Veľkosť: 1# 7x3.8cm, 2# 10.5x6cm (LxW) Váha: cca 0,2 kg 2) Vlastnosti Produktu: Veľmi Jednoduché, jasné veci v rýb coral reef aquarium nádrž Nie je potrebné dostať vodu na ruky s vysokým silný Magnet jasné, vo vode pre vás Super prevedenie na jasné účinnosť vybudovať dobré prostredie pre ryby koralový útes obývacia 3) Fotografie Produktov: 4) Balík, vrátane: 1pc Akvarijné Ryby Nádrž Kefa 5) Služby: Pôvodné Globálnych Noriem a Vysokú Úroveň Kvality v našom Obchode udržať vysokú výkonnosť & vynikajúci výrobok viesť trhu Všetky otázku ak ste si budú zodpovedané v rámci teda 12-Všetky podrobnosti budú dokonale zabezpečená pred odoslaním skontrolujte, či váš čas a vaše potreby bude zaručená Štandardné Výrobcu 12months Záruky s Full-život bez Opravy pokyny budú spracované v rámci 4days naše vysoko efektívny spôsob dopravy sa snažíme v našich silách, aby dodávať čo najlepšie produkty a najlepšie služby. Preto, vaše pripomienky a váš návrh znamená všetko, čo pre nás Zákazníkov je na prvom mieste v našej mysli. Sme servis s srdcia. Ak všetky z nás sú dobré, majte prosím na pamäti, ak chcete pridať, a postupujte podľa našich uložiť do svojho zoznamu & nezabudnite nám dať 5stars. Náš obchod vždy má pre teba prekvapenie : )

6) O Nás: Sme spoločnosť, ktorá má pracovný tím pre vás v danom riadku poľa. Od roku 2008 sme začali podnikanie zahraničných medzinárodnej úrovni, so hľadanie kanálov ak chcete spustiť podniku pre trvalé veľmi dlho. Deje s bohatými skúsenosťami, "Customer First" nikdy sa zmenilo v našej mysli, a teraz sme tu a my žijú okolo vás.

NeverElse nikdy nemôže byť iný, ale chce byť unikátne špeciálne TOP1. A tie sú rovnaké.

Prajeme vám majú radi nakupovanie - Najlepšie Priania od Maggie Emily

Štítky: nano akvárium, akvárium rock, akvarijné ryby live, veľká magnetická levitácia, akvárium uv, slnečné okuliare ženy, akvárium sifón, akvárium čisté, sobo akvárium príslušenstvo, boyu štrku cleaner.

Súvisiace produkty: