Úvodná stránka > 10PCS/Veľa Tvrdeného Skla Pre DOOGEE MIX Ochranný Film 9H Screen Protector nevýbušnom Pre DOOGEE MIX Lite

10PCS/Veľa Tvrdeného Skla Pre DOOGEE MIX Ochranný Film 9H Screen Protector nevýbušnom Pre DOOGEE MIX Lite

€5.82

  • Druh: Predné Film
  • pomocou nástrojov na čistenie: Mať
  • Skutočné Tvrdené Sklo: Áno
  • Kompatibilný Telefón Značky: DOOGEE
  • Funkcie: Anti Blue-ray
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Armoureagle

10PCS/Veľa Tvrdeného Skla Pre DOOGEE MIX Ochranný Film 9H Screen Protector nevýbušnom Pre DOOGEE MIX Lite

Najlepšia Cena! Sa vám bude páčiť! Zaväzujeme sa: každý kus skontrolovať pred odoslaním, poskytovať čo najlepšie služby! Popis Výrobku: Tento Tvrdeného Skla screen protector je nutnosťou pre každého, kto je náchylný na neustále klesá ich telefón. Raz vybavené chráni váš displej Telefónu z scuffs, ryhy a praskliny. Funkcia: *Celý transparentnosť: Realistický obraz a viac ako 99 % priehľadnosť Oveľa vyššiu priepustnosť ako PET screen protector. *Tvrdosť: 9H, 3-krát ťažšie ako PET screen protector. na obrazovke sa nie poškriabať aj pomocou pevných objektov, ako sú nože a kľúče. *Jemné dotyk: Na zadnej strane sklo potiahnuté silnou silikónové vrstvy, aby sa inštalácia ľahko a pripojené obrazovke pevne tak, ako ovplyvniť citlivosť dotykového displeja. *Oleophobic náter: Nano technológia spracovania pre Oleophobic povlak, nečistoty vec môže byť čistia veľmi ľahko. *Anti-shatter: sklo screen protector budú rozdelené do malých kus s ostrými hranami. Je stále zachováva celý kus screen protector chrániť váš telefón displej pred poškriabaním. *Príslušenstvo LEN, mobilný telefón nie je v cene.

Štítky: android 9 blackview, bluboo d1, 5000mah batérie smartphone, doogee mix obrazovke, displej doogee mix, doogee mix, 15000mah smartphone, cubolt, honer telefón, pre leagoo z10.

Súvisiace produkty: