Úvodná stránka > Doprava zadarmo Dobrý test T-CON rada pre KLV-32EX400 FHD_MB4_C2LV1.4 obrazovke LTY320HM01

Doprava zadarmo Dobrý test T-CON rada pre KLV-32EX400 FHD_MB4_C2LV1.4 obrazovke LTY320HM01

€4.14

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Vložené Priemyselné Doska
  • Názov Značky: Henrylian

kupujúci je povinný prečítať si!!!

Pls poznámka:

1:Popis pred nákupom, prosím, pozorne si prečítajte hlava, prosím, uistite sa, že rada modelov a stroj modelov, ak nie ste istí, právo kúpiť výrobok nezodpovedá práce, to je na zodpovednosti kupujúceho, nie sme zodpovední za, nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru, ale nebudeme znášať náklady na prepravu, ak nie ste pochopiť problém, vždy sa môžete pošlite nám e-mail, budeme odpovedať na vaše e-maily, ďakujem!

2.Tieto výrobky majú používať, doska komponenty žiadne rozbité,budeme to vyskúšať predtým, než sme poslali ,

3. Všetky produktom boli testované pred odoslaním. Ak výrobok je poškodený počas prepravy, prosím informujte nás ihneď po vašom ho dostal.

4: neotvárajte sporu, pretože produkt je starý. Máme podrobný popis. Ak nemôžete prijať to, prosím, nerobte objednávky, a nedochádzalo k zbytočným sporom. Ďakujeme!

5:Časť výrobok je nový a originál, v prípade zásob mať nový tovar skladom, pošleme na všetky nové výrobky, ak v prípade nových vozidiel vypredaný, budeme posielať staré výrobky, ale všetky výrobky sú prísne testované pred odoslaním, takže sa nemusíte obávať!dúfam, že sa vám nemôže pochopiť!

6: Všetky výrobky majú trojmesačnú záručnú dobu, ak máte nejaké problémy s kvalitou, môžete sa obrátiť na nás ,môžeme zmeniť tovary a údržby, Ak nie ste spokojní, Budeme sa snažiť uspokojiť vás bez akýchkoľvek strát. donot starať

Štítky: garmin riadidlá montáž, t550hvn082, Klasické, obrazovka hry, mb, bryton riadidlá montáž, riadidlá bike mount, lacno, hra x9, ručné.

Súvisiace produkty: