Úvodná stránka > 5 Nastavte Módne Štýl Oblečenie Bábiky Oblečenie+1 klobúk pre 18-palcové Bábiky oblečenie american doll príslušenstvo

5 Nastavte Módne Štýl Oblečenie Bábiky Oblečenie+1 klobúk pre 18-palcové Bábiky oblečenie american doll príslušenstvo

€10.77

  • Druh: Príslušenstvo
  • Pohlavie: Dievčatá
  • Materiál: Handričku
  • Mfg Poradové Číslo: Móda
  • Rozmery: 45 cm

Ideálne sa hodí pre všetky American doll,Madame Alexander veľkosti bábiky cca 18" vysoký Všetky šaty sú vyrábané ručne a kvalitné,100% Zbrusu nový Balík obsahuje: 5 nastaviť oblečenie+1 klobúk pre 18-palcové Bábiku .(oblečenie, ako obrázky,bábiky a topánky nie sú zahrnuté,oblečenie, ako obrázky) skvelý darček pre vaše deti ,vašich priateľov a seba,

O poštovné Máme Loď Na celom Svete.Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa zhoduje s adresou, ktorú by ste chceli, aby sme loď. USA: Všetky pozemky do USA bude dodaná prostredníctvom USPS do 6 až 15 dní, s sledovacie číslo. RUSKO: Všetky pozemky na RUSKO bude dodaná v Číne Príspevku v rámci 10-25 dní s sledovacie číslo. Ostatné Krajiny: Všetky pozemky s výnimkou USA/RUSKO bude dodaná v Číne Príspevku Registrovaný leteckou Poštou v rámci 25-45 dní s sledovacie číslo.

Poznámka : Prosím, láskavo pochopiť, že súčasťou môže byť oneskorený o nejaké neočakávané situaction ako zlé počasie,dovolenku, alebo sú v držbe ciel.Ak balík nie je dorazí do času doručenia.Prosím, kontaktujte nás a my vám ponúkneme spokojní riešenie.

Štítky: bábiky oblečenie 46 cm 48 cm, blyth bábika klobúk, bábika 18-palcové bábiky oblečenie, kostým bábika 46 cm, klobúk ženy, bežné ženy, spp bábika, kórejský tričko mužov, 18-palcové bábiky oblečenie šatníka, 18-palcové bábiky oblečenie, lesklý.

Súvisiace produkty: