Úvodná stránka > Pre Fitbit Naopak Nabíjačky,Hagibis Náhradné USB Nabíjací Kábel Dock pre Nové Fitbit Naopak Smartwatch (2 Ks)

Pre Fitbit Naopak Nabíjačky,Hagibis Náhradné USB Nabíjací Kábel Dock pre Nové Fitbit Naopak Smartwatch (2 Ks)

€5.06

  • Druh: Nabíjačky
  • Názov Značky: NoEnName_Null

Hagibis USB nabíjačku pre Nové Fitbit Naopak

Špeciálne navrhnuté nabíjacej kolísky sa dokonale zapadajú vaše fitbit naopak pre rýchle a jednoduché nabíjanie. Používať rôzne možnosti nabíjania jednoduchým pripojením USB portu na vašom počítači,steny nabíjačka,nabíjačka do auta,atď. Nie je príliš dlhá a nie príliš krátke.Odolný a flexibilný materiál pre dlhšie trvajúce životnosť. Kompaktný a ľahký,ideálny pre nosenie okolo na výkon vášho Fitbit Naopak, či ste v kancelárii alebo na cestách.Ochrana napájania obvodu zahrnuté aby sa zabránilo nadprúdu oveľa lepšie.

Produkt Špecifikácie:

Dĺžka kábla:1m

Chargering napätie/Prúd: 5V--0.16 A

Poznámka: Ak si s ochranným krytom, to nebude fungovať

Package:2 X hagibis nabíjací dok, Aby s dôverou a vychutnať plnú náhradu alebo výmenu bez návratu.Akýkoľvek problém,môžete nám prostredníctvom e-mailu kedykoľvek.

Štítky: nabíjačka fitbit, zvuková karta pre pc, smart hodinky tactico v3, audio pc, kapela smartwatch, hs6620d smart hodinky, zvuková karta pc, Multi usb, nabíjačka smart hodinky, fitbit naopak.

Súvisiace produkty: