Úvodná stránka > Plech S Jewel Vzor Slúži Zásobník Tortu Pan Svadobné Dekorácie, Priemer 25 CM

Plech S Jewel Vzor Slúži Zásobník Tortu Pan Svadobné Dekorácie, Priemer 25 CM

€20.60

  • vzor: Kvetinový
  • Materiál: Kov
  • Názov Značky: ZHENWEN
  • Tvar: KOLO

Veľkosť: priemer 25 CM

Materiál: kov

Poznámka: Nie kryt inclued!!!

K vážení zákazníci:

1,Doručenie:Budeme loď sa tovar do 7 dní po ste zaplatili,dodacia lehota závisí od vašej polohy.Bežne používame Čína Príspevok Air Mail pre freeshipping tovaru,dodacia lehota je okolo 25-45 pracovných dní.Ak existuje akékoľvek oneskorenie alebo žiadne aktualizované informácie o sledovaní dočasné prostredníctvom poštového,prosím, buďte trpezliví,tovar je vždy na ceste k vám,len trochu neskoro.A to je mimo našej kontroly.Dúfam, že sa vám môže porozumieť.

Tam je veľmi dôležitá vec:opustiť svoju adresu, správne a detailly,môže pomôcť tak veľa.

Pre freeshipping tovaru,ak nie ste v "doprava Zadarmo" location,prosím, kontaktujte nás pre správne nákladné.

2,Daňový: nie Sme zodpovední za všetky colné,dovozné clá,dane poplatok...Ak tovar sú blokované miestne zvyky,nebudeme vrátenie peňazí,pretože sme nemôžete riadiť to,láskavo poznámka.

3,Vrátenie tovaru: Všetok tovar, ktorý bude kontrolovať pred odoslaných a dobre zabalený.V prípade, ak tovar zlomený dopravy,kontaktujte nás do 48 hodín po prijaté,akékoľvek ľudské spôsobené nefunkčné dôvodu nebudú akceptované.Vrátenie zásielky náklady budú dovoliť tým, cutomers,budeme zdieľať zásielky na odoslať.

4,spätná Väzba:Vašu dôveru a uznanie sú pre nás veľmi dôležité,robíme každodenné úsilie, aby ste spokojní.Takže prosím, dajte nám päť hviezdičiek alebo vynikajúcu spätnú väzbu, ak máte radi tovaru.A ak tam je niečo zle s tovarom,prosím, kontaktujte nás čo najskôr,budeme spolupracovať a pokúsiť sa prísť na riešenie.Ďakujeme!

Štítky: serv. zásobník, miska na jedlo, pečieme na panvici, vintage svadobné dekorácie zásobník, červená drevený zásobník, striebro tabuľka zásobník, drevený zásobník svadobné dekorácie, formy pan, dekor zásobník, ginkgo doska.

Súvisiace produkty: