Úvodná stránka > Nastaviteľné Stenu, Strop Domov Z Nehrdzavejúcej Ocele Air Vent Kruhové Vzduchotechnické Potrubie Kryt Kúrenie, Chladiace Otvory Dodávky

Nastaviteľné Stenu, Strop Domov Z Nehrdzavejúcej Ocele Air Vent Kruhové Vzduchotechnické Potrubie Kryt Kúrenie, Chladiace Otvory Dodávky

€7.98

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Tvar: KOLO
  • Iterm číslo: 1299432

Popis:

Naše vetranie odvode kryt je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele materiál, robustné a odolné na použitie. To sa dá perfektne použiť pre vnútorné vyčerpávajúce, to je tiež veľmi jednoduchá inštalácia a rozoberať, ľahko sa čistí. To má jednoduchý dizajn, moderný vzhľad, jemné spracovanie a nižšiu hlučnosť, naozaj praktické výfukový otvor pre domáce použitie!

Vlastnosti: Vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele materiál, ekologická, trezor, robustné a odolné na použitie. Veľmi jednoduchá inštalácia a objeme vzduchu mohla byť riadená, aby vyhovoval vašim dopytom úpravou regulačný ventil našich air vent, pohodlné a praktické. Dá perfektne použiť pre vnútorné vyčerpávajúce, nižšiu hlučnosť, a to aj mohol byť použitý ako úlohu zdobenie. Jednoduchý dizajn, moderný vzhľad, jemné spracovanie a vynikajúca kvalita. Môžete byť dokonale nainštalovaný na strop alebo na stenu, tiež veľmi ľahko demontovať pre pohodlne čistenie. 3 veľkostiach, ktoré sú k dispozícii, môžete vybrať najvhodnejšiu podľa vašej potreby.

Špecifikácie:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Farba: Strieborná

Veľkosť Možnosti: Cca. Top Priemer x Priemer Základne

Cca. 140 x 100 mm / 5,5 x 3.9 palec

Cca. 165 x 125 mm / 6.5 x 4.9 palec

Cca. 190 x 150 mm / 7,5 x 5.9 palec

Hmotnosť: Cca. 115g-250g

Package Zahrnuté:

1 x Nerezová Oceľ Air Vent

Štítky: ventil rúry, kryt ventil, malé vzduchu ventilátor, papier plafond, auto príslušenstvo kryt kapoty, outlander nerez otvor, ohrievač prieduch, klapky ventil, ústredné kúrenie prieduch zahŕňa, vzduchu ventil.

Súvisiace produkty: