Úvodná stránka > Pôvodné Dodanie bezkontaktné Rúry Úrovni Snímač s Vysokou Presnosťou Snímač Nie je Potrebné dotýkať Kvapaliny z Nádoby Vaňou Akvária

Pôvodné Dodanie bezkontaktné Rúry Úrovni Snímač s Vysokou Presnosťou Snímač Nie je Potrebné dotýkať Kvapaliny z Nádoby Vaňou Akvária

€11.40

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: WS-03
  • Certifikát: CE
  • DIY Dodávky: Inštalatérske práce
  • Názov Značky: Svit SensoPlan podľa Trumsense

Non-kontakt Rúry Úrovni Senzory Vysokej Presnosti Rúry Snímače Hladiny

POZNÁMKA: ak si objednáte, Prosím, dajte nám vedieť, nasledujúce~

1: Toto je odkaz pre IBA 1 KUS WS-03 SNÍMAČ ÚROVNE, ak potrebujete niekoľko, pls vybrať relatívneho množstva na kúpu.

2: Váš m easuring objektu: kontajner alebo rúry? ak je kontajner, pls vybrať WS-02; ak je potrubie, pls vybrať WS-03.

3: Ak sa rozhodnete WS-03 pre potrubie meranie, vaše priemer potrubia je(8~12 mm alebo 12~26mm)? Pošleme zadarmo relatívna držiak keď vieme, že vaše priemer potrubia je. Tiež si môžete nechať nám správu v objednávke, časť poznámky, o ktorých držiak potrebujete, B alebo C? i f nemusíte poznámky vo vašej objednávke, ak sa rozhodnete WS-03, pošleme držiak C v predvolenom nastavení.

4: Pre Vonkajšie pracovné napätie Vdd máme, 5V alebo 12/24V dva druhy, pls poznámky vo vašej objednávke, o ktoré napájania by ste chceli, pošleme 12/24V v omeškaní, ak nechcete poznámkou, ďakujeme za vašu spoluprácu~

Pracovný Princíp:

(výstup byť nízka, keď tam nie je voda, a ísť vysoko, ak nie je voda. )

Popis Výrobku:

Privoláva vody snímač úrovne, len musí držať ho do vonkajšej izolované nádoby, keď ste použili. To bude výstupný elektrický signál, keď kvapalina dosiahne úroveň detekcie bod senzor. Tento senzor je ľahko nainštalovať a používať a s trvanlivé životnosť.

Funkcie:

1. Bezkontaktné navodenie senzor je použitá byť inštalovaný mimo kontajnera bez priameho styku s kvapalinou. Nie je oslabené na superacid a alkali liquid, a tiež nie je affectted rozsahu.

2. Inteligentný kvapaliny na úrovni benchmarku úprava a kvapalina-úroveň funkcia pamäte. Hladina kvapaliny je zobrazený stav LED.

3. Presné a stabilné Detekcie. Aj to môže zistiť, s teplotou varu kvapaliny.

4. Čistý elektronickými obvodmi štruktúra, non-mechanické práce, stabilný výkon a odolnosť, životnosť.

5. Vysoká stabilizácia & citlivosť, dobrú odolnosť proti zaseknutiu a žiadne rušenie mimo elektromagnetizmu.

6. Mightiness kompatibility môže preniknúť cez rôzne non-kovový materiál nádoby, ako sú plastové, sklenené, keramické a iné nádoby. Jej navodenie dĺžka môže dosiahnuť 10 mm, a to môže zistiť, tekuté, práškové a zrno objektu.

7. Výstup s otvoreným kolektorom, ktorý je aplikovaný na každý druh ovládací obvod a produktov. Jeho napätie sa z 5 až 24V a max výstupný prúd 30 mA.

8. Inštalácia je jednoduchá a pohodlná, že je, vložiť a použiť.

Uplatňovať Rozsah:

Domáce spotrebiče, výrobky, hygienické výrobky inteligentné riadiace výrobkov, pitnej & čistenie vody a úpravy vody, zariadenia, lekárske ošetrenie a potravín mechanizmus zariadení, chemický mechanizmus a zariadení.

VEĽKOSŤ:

SNÍMAČ 30×19×10 mm Pracovné napätie: 5V/12~24V

Výstup Amp: 30mA

Špecifikácia

Pripojenie a žiadosti

Používateľská príručka

Uistite sa, že napájanie zapojenie je správne pred použitím.To by malo byť pripojený na výstup časť a pull-up odpor R1 snímač môže použiť v nonmetal nádoby, ako sú plastové,sklenené,keramické aj v rúre.Ktoré môžete použiť dvojité bočné pásky alebo držiak na upevnenie snímača na povrchu kontajnera strane, keď inštalácie.Použitie typu B alebo typu C držiak na uchytenie potrubia s veľkosťou 8-12 mm alebo 12-26 mm pri použití senzora na detekciu hladiny kvapaliny v potrubí, ako je to uvedené nižšie:

Hladina kvapaliny kritériom by mala ležať v centeraline vertikálneho smeru navodenie senzor počas inštalácie.Po inštalácii sa na pracovnej kvapaliny úrovni ON/OFF by mali odkloniť do 10 mm.Ak presahujú požiadavky,použiť špeciálny nástroj na nastavenie znova.

Spôsob nastavenia citlivosti

Take away QC štítok,Použite vnímavý skrutkovača nastavte odpor vnútri úprava otvoru na ľavej hornej časti snímača.Keď LED sa rozsvieti z vypnutý stav, to znamená, že úprava je dokončená.

Ak máte problémy pri použití nie je možné rozoberať produktov sami. Prosím demontovať celú senzor a vrátiť sa späť k výrobcovi na opravu.

Zátvorkách Zobraziť

Keď ste uvedenie objednávku, prosím, poznámku, na potvrdenie, ktoré držiak ste v núdzi, B alebo C? ak nechceme vidieť vaše poznámky, pošle C konzolu priamo~

Inštalácia Obrázok

B, C stenu inštalácia

Skutočné poradie fotografie z vody snímač úrovne WS-03:

Štítky: kapacitný úrovni, plastové potrubie úrovni, mini vaňa, úroveň vody, bafang radenie senzor, nádrž snímač úrovne kia, kvapaliny senzor, príslušenstvo akvária, snímač úrovne vody, vaňa.

Súvisiace produkty: