Úvodná stránka > Sensfun Vinyl Deti Narodeniny Fotografiu na Pozadí Stavby Pozadie Fotografie Studio Rekvizity Strany Bannery Photocall 7x5ft

Sensfun Vinyl Deti Narodeniny Fotografiu na Pozadí Stavby Pozadie Fotografie Studio Rekvizity Strany Bannery Photocall 7x5ft

€3.47

 • Package: Áno
 • Výhodou: Továreň Na Priamy Predaj,Na Predaj
 • kľúčové slová:
 • Názov Značky: sensfun
 • Štýl: Deti
 • Materiál: Vinyl
 • Fotografické Témy:
 • Fotografie Štýl Pozadia: Konštrukcia Pozadia
 • Fotografie pozadia: Photophone,Fotografické Pozadie
 • foto pozadia: fotoaparát fotografica,Pozadie Pre Photo Studio
 • Druh: Sprej Maľované
 • Upozornenie:
 • Prispôsobený:
 • Pozadia pre Photo Studio: fundo fotografico para estudio
 • Vhodná pre scény: Svadobné, Novorodenca, Deti, tehotenstvo Pozadie
 • Číslo Modelu: xq0666

Polyester

Hrubé,odolné,svetlé farby,Lepšou kvalitou tlače .Môže byť použité viackrát,vhodné pre profesionálnych fotografov a foto štúdia. Je to ideálna voľba pre fotografov.

Tenké-Vinyl

Tenké (aj trvalé),mäkký,ľahký,lacnejšie a svetla ako polyester kulisu. Je vhodný pre jednorazové použitie(ako sú narodeniny party),rodinné fotografov

Poznámka:

Rovnaký obrázok v rôznych monitoroch sa zobrazujú rôzne farebné efekty. V rovnakom čase,pretože naše podkladový materiál, alebo ilustrované atramentu v rôznych dávkach,na pozadí pri tlači budú mať veľmi malý rozdiel. Takže ak nie je možné akceptovať,prosím, kupujte len s opatrnosťou.

? FAQ

Doplnkové služby,Prosím kontaktujte nás

1.Pridajte horný/dolný vrecku alebo diera 2.Valcované odosielanie pozadie 3.Možno prispôsobiť na akúkoľvek veľkosť 4.Pozadie môže byť osobný vzor,pridať fotky,upravovať farba/štýl 5.Drop shipping 6.Najmä urýchlené,Spracované objednávku do 24 až 48 hodín a dodáva.

Otázka:Aký je rozdiel medzi tenké vinyl a polyesteru?

Odpoveď: Tenký materiál vinyl:

Nie je vodotesný; Môžu byť použité len pre vnútorné fotografie; Viac na jednorazové použitie; Maximálny súvislý šírka 300 cm; (iných obchodoch:maximálna môžu byť rezané 180 cm,väčšie veľkosti pozadia musia byť zostrihané;

Polyester Materiál:

Hrubšie; Maximálny súvislý šírka 300 cm; Je možné prať a žehliť; Žiadne skladanie, ľahko sa prenáša; Výhodnú cenu, Lepšiu kvalitu! Môže byť použitý na vnútorné i vonkajšie fotografie; Môžu byť použité, a uložené dlhú dobu; Pre polyester pozadí,môžete umyť alebo železa ho odstrániť záhyby,vrásky sú ľahko odstrániť.

Otázka:Ako odstrániť vrásky?

Si môžete zavesiť na pozadí alebo zábal na tube redukovať vrásky. Pre tenké vinyl pozadí,môžete žehlička na zadnej strane pozadí s nízkou teplotou, odstrániť alebo znížiť vrásky, ale prosím, nie žehlička na prednej strane pozadí alebo nechať pozadí dotknúť vody, pretože to bude zničiť pozadí. Pre polyester pozadí,môžete umyť alebo železa ho odstrániť záhyby,vrásky sú ľahko odstrániť.

Otázka:Ako môžem upraviť pozadie na predaj?

Odpoveď:môžete odosielať vlastné informácie a veľkosť na náš zákaznícky servis prostredníctvom Diskusie alebo Objednávku Správy. Naši dizajnéri vám dizajn pre vás.Ak ste spokojní s návrhom, môžete priamo vybrať veľkosť, ktorú chcete a zaplatiť na stránke produktu . Budeme vyrábať konečný návrh.

Otázka:Ako si môžem prispôsobiť pozadí nie je na predaj?

Odpoveď:môžete posielať obrázky alebo nápady a veľkosť na náš zákaznícky servis prostredníctvom Diskusie alebo Objednávku Správy , a naši dizajnéri sa bude snažiť dizajn podobný podklad pre vás. Ak ste spokojní s návrhom ,zákaznícky servis bude vytvoriť špeciálny odkaz pre vás,si môžete zakúpiť v odkaz.

Otázka:mám súbory môžu byť vytlačené priamo, ako poslať k vám?

A:povedz nám, Prosím, veľkosť, ktorú chcete. Môžete poslať súbor na náš e-mail: amy(at) globalego.kn Formát súborov je najlepšie:psd / ai / jpg. Pixel obrazu je najlepší viac ako 3000px * 3000px, alebo rozlíšenie minimálne 300dpi ,inak tlače bude rozmazané.

Otázka:Ako dlho bude trvať na odoslanie pozadí(s) na mňa?

Odpoveď: potrebujeme 2-4 pracovné dni na výrobu po poriadku.Zvyčajne to trvá 12-20 pracovných dní v Spojených Štátoch amerických; 15 až 30 pracovných dní, Európa, Ázia, Oceánia; 25-60 pracovných dní do Afriky, Južnej Ameriky. Ak ste sa dočkať, až Získať balík, prosím, kontaktujte nás a vyberte si rýchle dodanie.

Štítky: photobooth prop, narodeniny party decor, Pozadie, pivo hodiny, banner narodeniny, Pozadie, široký fotografie pozadia, zborové šaty, súprava photo studio, fotos štúdio.

Súvisiace produkty: