Úvodná stránka > CNC Pulzný Generátor 4/6axis MPG Prívesok ručné koliesko Pre Siemens MITSUBISHI FANUC LNC SYNTEC Systém 5V Ručný Pulzný Generátor

CNC Pulzný Generátor 4/6axis MPG Prívesok ručné koliesko Pre Siemens MITSUBISHI FANUC LNC SYNTEC Systém 5V Ručný Pulzný Generátor

€29.14

  • Zdroj Napájania: DC
  • Číslo Modelu: MPG
  • Typ Motora: Stepper Motor

Balík Produktov

1 x CNC 4/6 Osi MPG ručného 5V 100PPR

Popis Produktu

CNC 4/6 Osi ručný regulátor MPG Prívesok s x1, x10, x100 nastaviteľná, MPG prívesok na 4/6 osi CNC stroj je vybavený našej populárnej obrábané MPG jednotka so 4/6axis a rozsahu výberu, LED indikátor tiež odoslať spätnú väzbu od CNC stroj na užívateľa o stave jednotky. - Všetky Rozvody, izolované od MPG jednotky a poskytujú jednoduchá inštalácia schéma zapojenia, to vyhovovať ako komerčný stroj ako náhrada jog riadiacu jednotku alebo na iný počítač založený radič. Ktorý pridať veľkú kontrolu flexibilitu systému.

1.Funkcie: - x1, x10, x100 prepínač - X,Y,Z,4. os selector switch - LED indikátor - Vysoko kvalitné profesionálne podvozku - 6 rozšíriteľný kvalitný tienený kábel kábel - Magnetické základne držiaka môžete umiestniť kdekoľvek na stroj ocele povrch - Požaduje 5V+, 150mA, výkon pre MPG - Fáza výstupu je ,/a, B,/B; - TTL výstup, schopnosť riadiť +-20mA; Podpora CNC systém: - Taiwan Pou Yuen M600 M500 M520i T300 series, Higerman, HANUC,GSK,otvorené NC, KND,Siemens, NUM, Španielsko FAGOR (NOVÉ, 8055I) a tak ďalej. Elektroinštalácie: - Používateľ si môže vodič túto jednotku na CNC systém s ľahko.

Farba: Čierna Materiál: kov + plast Rozlíšenie: 100PPR Napájanie:5v Prúd:≤80mA Výstupné Napätie:Výstup H je na vysokej úrovni: VCC-2.5 V Výstup je nízka a vysoká úroveň: ≤0.4 v Osi:X,Y,Z,A Pomer:x1,x10,x100 Max reakcie frekvencie:10Khz

2.Produkt spojenia definovať a metóda

Prepravné Náklady

Naše výrobky sa predávajú na celom svete. Ak potrebujete veľa položiek v rovnakom čase, prosím kontaktujte nás vopred potvrdiť, lodné náklady.

Platby

Prijímame paypal kredit, bankovým prevodom, western union, atď. Platba musí byť vykonaná v 7days kalendárnych dní dražby čas ukončenia.

Problém a spätná Väzba

PROSÍM, nenechávajte žiadne negatívne pripomienky predtým, ako budete kontaktovať nás. Sme čestní a užitočné dodávateľa , budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť problémy s vami. Vaša spokojnosť je veľmi dôležité pre náš obchod, tak nás, prosím, kontaktujte pred chcete zanechať negatívnu spätnú väzbu. Veľmi pekne ďakujem vopred.

Vrátenie peňazí

Ak NIE ste SPOKOJNÍ s našimi package ako výrobky je škoda, prosím, prihláste sa a ihneď nás kontaktujte. Ak je to možné, prosím vziať nejaké fotky, alebo urobiť malý video o tom. To nám pomôže vyriešiť problémy.

Poznámka

Dokážeme vyrobiť produkt podľa našich zákazníkov dizajn. Ak potrebujete niečo veľmi špeciálne, prosím, informujte nás o tom. Sme ochotní pomôcť, si o nej.

Štítky: nohy remeň, striedavý motor pre scooter, syntec 6mb, môj hrdina akademickej obce nejire, roundss encoder, cnc prívesok, cnc generátor impulz, ručné koliesko mpg, fanuc klávesnica, CNC Ručný Pulzný Generátor.

Súvisiace produkty: