Úvodná stránka > Kožené Aroham Uhlíkových Vlákien Volant Pre Toyota Highlander 2009-Camry 2007-2011 Fortuner Hilux sr5 n70

Kožené Aroham Uhlíkových Vlákien Volant Pre Toyota Highlander 2009-Camry 2007-2011 Fortuner Hilux sr5 n70

€344.00

  • Materiál: Karbónová
  • Názov Značky: Aroham
  • Auto Maker: TOYOTA
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Modelu: Hilux sr5 n70

Vedieť Skôr, Než Si Kúpiť:

1. Tento produkt je prispôsobený produkt, musíme sa odvolávajú na svoje pôvodné dáta o produkte, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pred objednávke. 2. Produkt materiály: skutočné uhlíkové vlákna, kožu, Semiš, Alcantara, Kovanie... 3. Výrobok je spracované a upravené na základe pôvodného volant. Jeho inštalácia nie je poškodený a nebude mať vplyv na používanie airbagy a tlačidlá. 4. Tento výrobok predáva iba volanty, s výnimkou tlačidiel,, a iných výrobkov. Ak potrebujete, pridajte ju, prosím, kontaktujte nás. 5. Po všetkých riadenia kolesá sú upravené, nemajú kúrenie funkciu. Ak potrebujete udržať kúrenie, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis. 6. Máme kamennej predajni v Guangzhou, Čína, zabezpečenie kvality, ktoré si môžete kúpiť s dôverou 7. Aroham pripomenie vám nepredávame airbagy spoločný problém: 1. Budú nejaké otázky bezpečnosti po zmene? Odpoveď: airbagy a tlačidlá z uhlíkových vlákien volant sa používajú na svoje pôvodné auto a nebude mať vplyv normálnej alebo spôsobiť bezpečnostné riziko. 2. Ako dlho bude trvať doručenie tovaru po zadaní objednávky? Odpoveď: Naše uhlíkové vlákna volant je ručné. To zvyčajne trvá 7 až 10 dní. Musíme byť zodpovední za krásu. prosím, trpezlivo čakať 3. Môže sa mi **** model byť upravená s uhlíkových vlákien volant? Odpoveď: Aroham môžete upraviť väčšinu modelov na trhu, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pre podrobnejšie informácie.

Štítky: dsg nálepky, oem volantu, pre toyota camry 55, splash guard toyota, corolla, obchod toyota hilux, 10 palcový univerzálny, n70, nokia, držiak sedadla, toyota hilux ovládacie prvky na volante.

Súvisiace produkty: