Úvodná stránka > Bicykel Spätné Zrkadlo Otáčanie 360 Nastaviteľné Široký Uhol Cyklistické Zozadu MTB Cestných Bicyklov Riadidlá Zrkadlo

Bicykel Spätné Zrkadlo Otáčanie 360 Nastaviteľné Široký Uhol Cyklistické Zozadu MTB Cestných Bicyklov Riadidlá Zrkadlo

€4.95

Odrážky:

1、Ľahký & Trvanlivé: Každý bezpečné spätného zrkadla len hmotnosť 120 gramov; vysoká kvalita vypuklé plastové zrkadlo šošovka s anti-scratch ochranný film, tak je to anti-rozbiť. Prísť s silné a robustné ABS rukoväť, zrkadlo byť použité trvať dlhú dobu.

2、Vypuklé Zrkadlo: Bar konci horský bicykel zrkadlo je vystupoval v konvexné šošovky ponúkajú široké zorné pole, a mohli by byť nastaviteľné na akúkoľvek uhol pohľadu.

3、360 Stupňov Otočná: v Porovnaní s plochou zrkadla, vypuklé zrkadlá dať širší pohľad za sebou. Ešte lepšie, 360° loptu spoločné čapov na prakticky akomkoľvek uhle; hlavu držte rovno a zároveň vidieť, čo je za vami. Teraz si môžete byť istí, zmena pruhov na vysoko-dopravné cesty.

4、Jednoduchá Inštalácia: Stanovenie zrkadlo v držadle koniec, potom pomocou hex kľúča utiahnite skrutky, dobre upevnené v priebehu niekoľkých minút.

5、Vhodné pre: Montáž na riadidlá o priemere do 17.4-22 mm (0.685" - 0.866"). Je kompatibilný s viac 96.8% bicyklov, ako sú cestné bicykle, horské bicykle, E-bicykle, hybridné, alebo mesto, kde bicykle.

Funkcie:

1. 360°, univerzálny úprava spony: môžete nastaviť reflektor do polohy, ktorá vám vyhovuje, takže je jednoduchšie na použitie a pozorovací uhol pohodlnejšie

2. Široký Sortiment, Montáž: Hodí 17.4~22 mm vnútorný priemer riadidiel (OTVORENÁ otázka RUKOVÄTE alebo vyrezať OTVOR). Kompatibilné s 90% z horských a cestných bicyklov

3. Univerzálny Dizajn: Môže byť nainštalovaný na oboch vľavo a vpravo a hore na riadidlá & pod riadidlá

4. Všetky Typy Bicykle: Cestné bicykle, MTB, E-kolesá a pod. 5 mm hex kľúč potrebný na montáž.

5. Širšie zorné pole, zrušte vypuklé zrkadlo: zrkadlový povrch prijíma high-definition sklo objektívu dizajn zlepšiť bezpečnosť počas jazdy. Posilnené PC držiak: vyššia tvrdosť, nie je ľahké byť zlomený, anti-aging.

Špecifikácie:

Názov: Požičovňa Spätné Zrkadlo

Materiál: ABS plast + reflektor

Okrúhle zrkadlo priemer: cca 7 cm / 2.75 palec

Platné veľkosť: otvor vnútorný priemer riadidiel musia byť 17.4 - 22 mm

Vlastnosti: 360° rotácia, široké zorné pole, shockproof, odolné

Balenie Zoznam:

1 * Bike Spätné Zrkadlo

1 * Kľúča

Štítky: 380 uhlíka riadidlá, crf odtlačkový, riadidlá bike zrkadlo, požičovňa držiak na riadidlá, bike prilba zrkadlo, Riadidlá vzostupe, riadidlá matt, motocykel benzín klepnite, väčšina kmeňa, cyklus hlavu.

Súvisiace produkty: