WORKSHOP-URBAN DECAY-DOUGLAS

Ahojtee 🙂

Ako ste si mohli všimnúť, na mojom Instagrame (@katkaselecka), nie tak dávno som bola na workshope v Parfuméria Douglas Slovensko, kde nám svetová make-up artistka Jillian Ward ukázala novinky a líčenie so značkou Urban Decay Cosmetics a ak ste náhodou nemali čas sa zastaviť, tak som sa rozhodla spraviť foto-galériu na blogu 🙂 Celá udalosť sa mi veľmi páčila. Nechýbali blogerky, make-up artistky, skvelí zamestnanci Douglasu, chutné občerstvenie a príjemná atmosféra.

Pokiaľ si potrpíte na kvalitnú kozmetiku, tak určite siahnite po UD. Ich ikonické palety očných tieňov, rúže, linky, tekuté matné rúže, mono tiene alebo make-upy vás určite milo prekvapia. Aj u mňa doma sa nájde pár kúskov tejto značky a naozaj si ich neviem vynachváliť. Mojou horúcou  novinkou je  NAKED ULTIMATE BASICS, ktorú ste si mohli všimnúť v článku TU .

Určite plánujem vyskúšať produkty,ktoré ma na workshope zaujali, ako linky Razor Sharp, Quick Fix spray alebo B6 vitamínový sprej, Naked Skin korektor, Naked Skin One&Done make-up, ktorý používa aj Jillian Ward 🙂

Produkty značky URBAN DECAY kúpiš tu—> http://www.urbandecay.cz/

Nájdete ich jedine v Parfumérií Douglas Bratislava- Aupark a Eurovea. Parfuméria ponúka veľa zahraničných značiek, ktoré nikde inde na Slovensku nezoženiete. S kvalitnou kozmetikou to ide ľahšie a krajšie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *