MY WINTER MAKEUP ROUTINE

Taký normálny deň. V hlave mám školu, darčeky, prácu a všetko naraz samozrejme. Vraj sú Vianoce sviatok pokoja, ale nikto neberie do úvahy ten najväčší zhon pred nimi. Stále nemám dokončený zoznam darčekov pre mojich blízkych a tak isto sú na tom aj moje práce do školy. Napriek tomu všetkému som si povedala, že si nebudem kaziť náladu nejakým zhonom a mojimi povinnosťami. Namiesto dudrania som si pre vás pripravila moju zimnú  makeup-ovú rutinu. Samozrejme, že nie každý deň nosím presne taký istý make-up. Sú dní, keď si dám len špirálu a niekedy vstanem a chystám sa aj hodinu. Ale tento patrí k mojím častým a obľúbeným. A ako ste na tom vy? Tiež pociťujete ten zhon? Aby som ešte nezabudla, určite sledujte moju FB stránku: Blackk Diamond !! Už onedlho na vás budete čakať Vianočná súťaž o skvelé darčeky <3

Rozhodla som sa túto make-up rutinu nejako nefotiť po krokoch, ale radšej sa rozpíšem 😉 Všetky tieto produkty patria medzi mojich obľúbencov 🙂

img_4222

img_4184

 

 

1.Krok:

Použila som podkladovú bázu od Mybelline-Baby Skin-Báza sa postará o zahladenie pórov a make-up s ňou drží celý deň.

Naniesla som make-up od značky Revlon-Colorstay v odtieni 300 Golden Beige.

Použila som korektor od Bourjois-Radiance Reveal v odtieni 01 Ivory. Vysoko krycí korektor, výborne kryje nedostatky, kruhy pod očami a nezalieza do vrások.

Na fotke je síce fixátor Nyx- Matte Finish Setting Spray, ktorý som použila po nanesení make-upu, ale aj na konci líčenia. Celý look po ňom drží dlhšie a všetko je na svojom mieste.

img_4189

2. Krok:

Naniesla som na celé viečko Pupa-Primer, ktorý zaručí, že tiene sa nezlejú do ohybov na viečku.

Na celé pohyblivé viečko som použila dva trblietavé tiene od E-style-Metallic Chic v odtieňoch 05 Champagne a 04 Fine Roses.

A ako posledné som do záhybu viečka použila môj nový a asi už najobľúbenejší matný očný tieň od značky Nabla v odtieni Petra.

img_4191

3. Krok: 

Naniesla som špirálu od Maybelline- Lash Sensational Luscious, ktorá dokonale predĺži, zahustí a oddelí riasy.

Obočie upravím pomocou pomády od Milani-Stay Put Brow Color v odtieni 03 Medium Brown.

Nakoniec ho zafixujem gélom od Nyx v odtieni Chocolate.

img_4187

4. Krok: 

Make-up som zafixovala mojím novým (taaak veľmi sa z neho teším, že až) sypkým púdrom od Makeup Revolution-Luxury Powder v odtieni Banana.

Pleť vykonturujem a rozjasním za pomoci flexibilnej paletky, tiež od Makeup Revolution-Ultra Contour.

5. Krok:

Na zvýraznenie očí som ešte použila ceruzku od značky Flormar-Waterproof Eyeliner v odtieni 106.

A ako čerešničku na torte samozrejme môj obľúbený tekutý matný rúž od The Balm-Meet Matte Hughes v odtieni Charming.

 

To by bolo všetko pre tento článok. Dúfam, že som vás niečim možno aj inšpirovala. Používate niektorý z týchto produktov?

One thought on “MY WINTER MAKEUP ROUTINE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *