U-BOX- Január

Ahojte 🙂 Ja mám už konečne voľno a viac času venovať sa blogu. Už dlhšie som pozerala beauty boxy, ktoré sú známe tým, že si ho objednáte a neviete aký obsah ukrýva. Ešte dávnejšie som postrehla Lady Boxy, ale nevedela som sa k nemu dostať. No a pred nedávnom, keď som si prechádzala Facebook, som natrafila na stránku U-BOX, ktorý je na tom istom princípe. Každý mesiac si môžete objednať nový U-Box s tajným obsahom. Jeden box stojí 11,99 eur. Komunikácia a všetko okolo objednávania prebehlo fajn a balík prišiel veľmi rýchlo. Každá milovníčka kozmetiky určite ocení takýto balíček, ktorý môžete darovať aj ako darček a poprípade ho predplatiť na niekoľko mesiacov.

 

Plesová maska: Keďže je január a je sezóna plesov, určite by sa niekomu hodil. Síce pre mňa nemá momentálne žiadne využitie, ale určite sa raz nájde nejaká príležitosť.

BIO MASK: Caviarová maska na pleť od značky Biodermic. Ešte som ju neskúšala, ale ako som sa dočítala, nie je to klasická maska s nejakým gélom alebo tekutá. Je to prášok, ktorý zalejete s 50 ml vody, rozmiešate a môžete naniesť na pleť. Popravde som na ňu veľmi zvedavá, keďže som takúto masku ešte nikdy nemala a masky na pleť mám veľmi rada 🙂

Klieštiky na mihalnice: Tak z nich som mala naozaj veľkú radosť. 😀 Moje sú už v dezolátnom stave, takže prišli ako na zavolanie. Sú to klasické klieštiky, ktoré mi robia spoločnosť pri každom líčení. Riasy sú vďaka ním vytočené a vyzerajú dlhšie a krajšie. Aby som nezabudla pripomenúť NIKDY ich nepoužívajte PO nanesení riasenky. Predídete tomu, že sa riasy prilepia o klieštiky a vtedy by vám to mohlo vytrhnúť alebo poškodiť vaše riasy. Preto ich treba používať PRED nanesením.

Krém na ruky: Značku Vollaré síce nepoznám, ale krém vonia príjemne a ruky vyživí a hydratuje. Krém obsahuje extrakt z divokej ruže, výťažok z višní obohatený o vitamíny A a C, ktoré zabraňujú predčasnému starnutiu pokožky. V tejto zime používam krémy veľmi často, keďže je vonku chladno a to sa odzrkadľuje aj na mojej pokožke. Už som ich niekoľko vypotrebovala, takže sa už teším na tento, ktorý je na rade.

Kompaktný púder: Púder na pleť od značky Mels v odtieni 02. S touto značkou som sa ešte nestretla. Púder je jemne mletý a príde mi, že ma trošku nádych do ružova. Mne to veľmi nevyhovuje, keďže mám skôr žltý podtón pleti. Balenie je plastové a pod púdrom nájdete hubku na jeho nanášanie. Ja tieto hubky veľmi neoceňujem, lebo nanášajú púder v hrubej vrstve a vytvárajú na pleti fľaky. Možno ho nájdete v nejakej súťaži na blogu. 🙂

Maska na nohy: Peelingový zábal na nohy od značky Priody. Vďaka aktívnym prírodným zložkám sú nohy vyživené a zbavené odumretej kože. Maska ma výborné účinky, keďže zjemňuje chodidlá a zbavuje baktérií. Neobsahuje parfumy a parabény. Masku na nohy som skúšala len párkrát a tak som zvedavá  na túto.

Tekutý make-up: Tak ako aj púder aj tento make-up je od značky Mels. Make-up som už skúšala, čo ma dosť prekvapilo je, že mi sadol odtieň. Môj je konkrétne v odtieni 03. Má výbornú kryciu schopnosť, dobrú konzistenciu, vôňa je tiež príjemná. Nepostrehla som nejaké dráždenie, ale sklamala ma dosť podstatná vec. VÝDRŽ- po nejakých dvoch hodinách sa mi na pleti začali tvoriť fľaky a z pleti sa strácal. Napriek tomu, že som ho zapúdrovala a zafixovala, ako to robím stále.

Parfum: Tento produkt zoberiem veľmi stručne. Parfum je značky Esultanza a ma 100 ml. Pre mňa príliš sladká a ťažká vôňa. 

Lak na nechty: Tento lak som nenašla ani v letáku s popisom produktov, ale je to klasický lak na nechty v žiarivej ružovo-fialovej farbe. Balenie je celkom pekné, no u mňa asi nebude mať veľké využitie. Možno ho zaradím medzi produkty do súťaže alebo ho niekomu darujem. 🙂

Keby som mala zhodnotiť celý tento box, tak by som to ohodnotila na 7/10. Veľa produktov z tohto boxu nebudem používať, ale určite sa teším z kliešťov na mihalničky, krému a masiek. Ak máš rada rôzne prekvapenia, tak môžeš to skúsiť aj ty. 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *