THE BALM-RECENZIA A TIP NA DARČEK

Vianoce sú za rohom a ja som si pre vás pripravila článok s recenziou na tekuté matné rúže od THE BALM-Meet Matt(e) Hughes. 

img_4042

Tekuté matné rúže patria k mojím must have a nosím ich skoro každý deň. Je to komfortná voľba rúžu, ktorý vydrží niekoľko násobne viac ako klasický rúž a o lesku ani nehovorím. Myslím si, že by to potešilo každú ženu pod stromčekom.

Produkt nájdeš na: https://www.pinkpanda.sk/   http://www.krasotika.sk/  https://www.notino.sk/

img_4041

 

Dostala som k meninám svoju prvú kozmetickú nádielku od tejto značky. Nehovoriac, že som o tejto značke počula, len samé dobré veci. Balenie obsahuje mini tekuté matné rúže, konkrétne 6 odtieňov.

Prvé tekuté matné rúže, ktoré mi vôbec nevysušujú pery a dokonca sa dajú vrstviť. Nevznikajú žiadne žmoľky po nanesení druhej vrstvy na prvú. Farby sú veľmi prirodzené a na perách vyzerajú dokonale. Vôňa je jemne mentolová, ale vôbec mi to neprekáža. Aplikátor je praktický a jemne skosený.

Na perách pôsobí príjemne a zaschne za pár sekúnd. Čo by som nemala zabudnúť je, že nezalieza do vrások a vydrží 5 až 6 hodín.

img_4038 img_4035

Odtiene z hora:

-Charming

-Sincere

-Committed

-Doting

-Dedicated

-Loyal

img_4040

Doteraz mám takéto stopy po The Balm matných tekutých rúžoch. Myslím, že to hovorí za všetko. 🙂 Celkovo by som ich mohla zhodnotiť za moje najobľúbenejšie <3

Máte skúsenosti so značkou THE BALM? Potešili by vás pod stromčekom? 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *