SOM SPÄŤ

Ako ste si mohli všimnúť na stránke sa nič nové nedialo dlhšiu dobu, z dôvodu školských povinností. Začalo to tým, že som sa rozhodla ísť na predčasné štátnice, čo znamenalo odovzdať skôr bakalársku prácu, predčastne spraviť skúšky a namiesto augusta štátnicovať 20.mája. Risk!!!! Áno, nabrala som si na plecia viac ako sa dalo (ale dalo sa to).

image

Tým, že mi robila problém jedna skúška, s ktorou som sa zdržala viac ako som si mohla dovoliť, tak po menšom boji som ju úspešne zvládla, no 9 dní pred mojimi štátnicami. Možno si povie niekto z vás, že to je v pohode, ale pre mňa to nebolo vôbec v pohode, lebo som mala veľmi málo času. Dva dni pred, ma rozplakal aj padajúci list zo stromu. Fakt, ďakujem každému kto mi držal palce samozrejme hlavne mojej rodine, priateľovi a kamarátom. Ďakujem tu ako keby som vyhrala Miss :D, ale fakt som vďačná za každú podporu, naozaj som ju potrebovala. Prešla som si najväčším stresom, aký som kedy mala. Viem, že Bc. dnes už ma skoro každý, no ja som za to vďačná a hlavne šťastná. Tí čo ma podceňovali a neverili mi, tak dúfam, že som ich veľmi nahnevala. To by mi spravilo najväčšiu radosť. Ale nie, je mi to jedno. Ja som spokojná ako nikdy predtým. Priebeh mojích dní som samozrejme mala celý na snapchate 😀 aspoň trošku som bola súčasťou vonkajšieho sveta, keďže nie som domased a to pre mňa bolo najväčšie utrpenie.

image image image image image image image

Momentálne som doma a venujem sa rodine a priateľom, aj napriek tomu, že onedlho moje mini “prázdniny” končia a nastupujem na 4 mesiace do práce. Celé leto plánujem stráviť v Bratislave s Dávidom, ktorý sa ešte len začal trápiť a štátnice ho čakajú o 7 dní, ale o tom potom. Samozrejme mu všetci držte palce!!!

Budeme sa snažiť zarobiť čo najviac, aby sme využili voľno a pauzu od školy až do septembra a potom mohli trošku cestovať. Máte už spísané miesta, ktoré chcete navštíviť? Minulý rok sme strávili dovolenku pri mori, no tento rok by som radšej spoznala nejaké nové mestá ako napríklad Rím. Ocením každú radu a miesto, či hotel s ktorým máte skúsenosti.

Prajem krásny zbytok večera a ja si idem užívať ničnerobenie. Čoskoro nový článok o mojej veľkej radosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *