PROKRASTINUJEM? JESENNÉ OUTFITY

Ahojtee 🙂

Tento článok venujem svojmu lenivému ja.

Neviem ako to máte vy, ale ja mám obdobie kedy som maximálne lenivá, všetky povinnosti odkladám a robí mi problém si vôbec upratať izbu. Paradox toho všetkého je, že moje povinnosti ešte ani len nezačali. Koncom mesiaca mi začína semester a odštartujem môj posledný ročník na vysokej škole. Čaká ma písanie diplomovej práce a príprava na štátnice. Ale o tom sa fakt nechcem baviť. Väčšinu času trávim doma, venujem sa priateľom a rodine. Moje prázdniny a nič nerobenie sa pomaly končia. Musím povedať, že som si to celkom užila a mám načo spomínať. Vonku je chladnejšie a to trošku vplýva aj na moju náladu, ale nato si rýchlo zvyknem. Nezvyčajne si poobede zdriemnem a po zobudení trávim oveľa dlhší čas v posteli ako zvyčajne.

Teším sa, že tu máme jeseň, lebo patrí medzi moje obľúbené ročné obdobia. Vyberiem si hrubé ponožky, moju veľkú šálku na čaj, teplú deku a zapálim si moje obľúbené sviečky, ktoré mi budú robiť spoločnosť ešte dlhú dobu. Milujem sviečky, ich vôňu a atmosféru, ktorú dokážu dotvoriť.

Ak mám nejaké povinnosti snažím sa ich vybaviť čo najskôr a vytvoriť si čo najviac voľného času pre seba. Čím viac ich mám, tým skôr sa ich snažím zbaviť. A teraz keď nemám nič, čo mi dýcha na krk, tak aj tie najjednoduchšie veci mi robia problém. Presne teraz, keď mám čas a môžem sa čo najviac venovať písaniu a mojej stránke, tak práve teraz to je pre mňa najnáročnejšie. Možno je to tým, že čas trávim doma v Trebišove. V Trnave mám oveľa viac priestoru venovať sa blogu aj napriek tomu, že to je popri škole. Podmienky na fotenie a nehovoriac, že skoro všetku kozmetiku mám tam. Doma mám tie najpotrebnejšie produkty k prežitiu. Ani vám nehovorím ako sa na ne teším.

Neberte to tak, že sa vyhováram. Vôbec. Skôr sa snažím napísať ako to je. Stránke sa venujem vtedy keď ma to baví. Neberiem to ako povinnosť, ale ako záľubu. Mám priravených dosť produktov, ktoré testujem a venujem im osobitný článok. Môžete ho očakávať už čoskoro.

Myslím, že teraz to začne a konečne tu je obdobie, ktoré mám naozaj rada. A to práve preto, že príroda je ešte krajšia a farebnejšia. Vonku cítiť svieži vzduch a nehovoriac o móde. Najviac ma baví obliekať sa na jeseň. Kúsky oblečenia sa dajú vrstviť, kombinovať a nikto sa na mňa nepozerá čudne len preto, že som skoro celá v čiernom. Rozhodla som sa nafotiť zopár mojich outfitov, ktoré nájdete nižšie v článku.

Natrafila som na stránku, kde kúpite dámske kabelky , tak ak ešte nemáte tu svoju na jeseň, pozrite si odkaz 🙂

Aj keď prostredie na fotkách nie je najideálnejšie a o svetle to platí tiež, snažila som sa odfotiť aspoň zopár outfitoch, ktoré nosím na jeseň ja. 🙂

Blúzka: Butik v Trebišove
Kabelka: Armani Jeans
Nohavice: Zara
Topánky: Street One-Predajňa Trebišov

Okuliare: Chanel
Bunda: Zara
Čierne tričko: Street One
Náhrdelnik: Street One
Nohavice: Zara
Topánky: Humanic
Kabelka: Love Moschino

Okuliare: Chanel
Sveter: Street One
Bunda: ZARA
Kabelka: Armani Jeans
Nohavice: ZARA
Topánky: Tamaris

Sveter: Primark
Kabelka: Louis Vuitton
Nohavice: F&F Tesco
Čižmy: Street One predajňa Trebišov
Náhrdelnik: PARACORD

Koženková bunda: ZARA
Košeľa: Street One
Nohavice: Street One
Topánky: Tamaris
Kabelka: Louis Vuitton

Košeľa: New Yorker
Nohavice: Zara
Topánky: Humanic
Kabelka: Love Moschino

Koženková bunda: ZARA
Nohavice: Review
Košeľa: ZARA
Kabelka: Love Moschino
Tričko: Levis
Tenisky: Adidas Originals

Koženkova bunda: Butik v Trebišove
Nohavice: Review
Čierny sveter: Street One
Gumáky: Hunter

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *