MOTIVATION/LUXURY LIFE

Ahojte 🙂
Prajem vám krásny začiatok týždňa. Dnešný článok nevenujem kozmetike, ale skôr životnému štandardu, ktorý na Slovensku nie je taký populárny. Tak, ako každá žena stále po niečom túžim, sledujem módne novinky a tajne dúfam, že si z toho niečo raz kúpim. Mobil mám plný inšpirácií od make-upu, módy, áut až po interiér bytov. Každý deň si hovoríme: nemám čo na seba, potrebujem auto, lebo aj MHD vás časom omrzí a chcelo by to novú kabelku. Nakoniec, by nebolo zlé prerobiť aj byt. 😀 Týmto článkom nechcem vyzerať povrchne a nechcem, aby z neho vyžarovala nejaká povrchnosť alebo chválenie, len si myslím, že veľa dievčat túži po niečom, čo nie je také bežné. V zahraničí možno áno, ale tu sú ľudia väčšinou konzervatívni a tie Gucci papuče by asi ťažko strávili ( 😀 ), pričom sú jedinečné a štýlové.
Píšem o hmotných veciach, ktoré si človek bežne dovoliť nemôže. Móda sa tak vyvíja, že aj v bežných obchodoch nájdete veľmi podobné kúsky, ktoré sú NO NAME. Nezabudnite, že je to oveľa lepšie riešenie, ako nosiť napodobeniny. Každý model má svojho súrodenca, ktorý len nedostal meno. Preto sú tieto inšpirácie aj od drahých a luxusných značiek na niečo dobré. Verte mi, že aj keď to nebude úplne to isté, ale bude to vyzerať štýlovo. Predsa je jedno či máte nohavice značky D&G alebo ZARA. Ja by som skôr vsadila na dobrú, kvalitnú kabelku, ktorú môžete skombinovať s lacnejšími kúskami. Stačí jeden výraznejší kúsok outfitu a zbytok môže byť jednoduchý  a stále to bude mať šmrnc.  Každý z nás by mal mať väčšie nároky, aké očakáva a to už len pre jednu vec. Možno ich v živote nikdy nedosiahneme, ale dosiahneme niečo menej a aj práve preto, nám to spraví radosť a stále budeme mať nejakú motiváciu a vždy to môže byť lepšie. Dosť voľného času venujem Instagramu, kde sledujem luxury stránky, ktoré sú každým dňom mojou veľkou inšpiráciou a poháňačom.
Dokonalý make-up, šaty, topánky, kabelka…Áno, vyzerá to priam dokonale, aj keď si uvedomujem, že za každou fotkou stojí kvalitný fotograf, úprava fotiek a pod. Motivuje ma to, aby som od života chcela viac a mohla si takéto chutnosti zadovážiť. Samozrejme reálne tieto skvosty, tak skoro mať nebudem, ale treba sa nejako motivovať ;).
Každý z nás by si mal v živote určiť aj hmotné ciele, pre ktoré si každé ráno povieš, že sa ti to oplatí. Vstať a každý deň prekvapiť seba samého, posúvať sa vyššie a napredovať. Samozrejme zdravie, šťastie, rodina, priatelia a pod… si myslím, že to tu nemusím písať. Práve to sú hlavne priority, viem. Ale toto je článok zameraný nato, že si niektoré z vás pri obrázku povedia -VÁÁÁU-, tak toto raz chcem. Aj materiálne veci dokážu vyčariť úsmev, zlepšiť náladu a deň. Je to na každom, aké ma hranice a nie je nič lepšie a krajšie, ako sa tešiť z maličkosti, ktoré tvoria život krajším 😉 Veľa z nás si dáva nízke ciele, s ktorými sa uspokojí a nenapreduje, čo nie je pre vývoj osobnosti dobré.
A teraz pravdu, kto z vás nemá žiadny WISH LIST? Nemusíte ho mať napísaný, stačí ho mať v hlave a myslieť na veci, ktoré si raz možno budete môcť dovoliť. Úspešní ľudia majú v živote veľké očakávania, ktoré im dodávajú energiu a výdrž v práci alebo celkovo v živote. Každý z nás sa chce mať v živote dobre a užívať si všetky chvíle naplno.
Mňa už o rok a niečo čaká veľké rozhodnutie, kde budem stáť pred cestou môjho života a budem sa musieť rozhodnúť, ktorou cestou chcem vykročiť do “dospeláckeho” života. Takého reálneho, lebo to, že bývam sama, varím si, periem a idem spať kedy chcem ja..nehovorí zrovna o reálnom živote dospelého človeka. Začne režim, ktorý nemám ani teraz popri škole a 5 dní v práci ma určite naučia veľmi rýchlo podmienkam dospelého života. A je len na mne, ako si zariadim život a aké priority si v živote určím. Každý je strojcom svojho šťastia 🙂
Majte krásny a slnečný deň  <3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *