MAKEUP REVOLUTION- ODLIČOVACIA ŽINKA

Máme 4 dni do Vianoc a ja sa už neviem dočkať. Čakám na ráno, keď sa zobudím a po celom dome bude krásna vôňa kapustnice a ihličia. Rozprávky, prípravy a rodinná pohoda, presne preto mám rada Vianoce. Určite sa tešte aj na článok o tom, ako u nás prebiehali Vianoce.

Tak som sa na tento článok tešila, že sa s vami podelím s mojím veľkým objavom. FAKT!

Pri objednávke z PINKPANDA ma zaujala novinka od Makeup Revolution. Túto značku mám veľmi rada a na e-shope nájdete veľký sortiment tejto značky. Objednala som si žinku na odličovanie make-upu. Už ma nebavilo odličovanie s vatovými tampónmi, ktoré bolo zdlhavé. Povedala som si, že to skúsim a uvidím či to funguje. V popise písalo, že žinka odlíči aj vodeodolný make-up. Popravde som tomu veľmi neverila, keďže mám niekedy problém odlíčiť vedeodolné produkty aj s olejovým odličovačom. Tak som to jeden večer vyskúšala. Verte, neverte už som sa s ničím iným od vtedy neodlíčila. Žinka je z najviac príjemného materiálu. Stačí ju namočiť a jemne si pretierať tvár. Samozrejme samotný make-up ide dole ako po masle a so špirálou je to o trošku dlhšie, ale 100% kratšie ako s vatovým tampónikom. Make-up šiel dole úplne ľahko, rýchlo a pleť som nemala podráždenú vďaka príjemnému materiálu. Dokonca som schválne použila špirálu od Maybelline- Lash Sensational a ten kto ju má, vie ako ťažko sa odličuje a šla dole úplne bez problémov. Samozrejme žinku môžete použiť viackrát, ale treba ju raz začas poriadne vyprať. Ja som s týmto zázrakom maximálne spokojná a plánujem si objednať ďalšiu, aby som mala na výmenu. Tejto vychytávke by som dala 10/10 bez jedinej výčitky.

img_4242

KÚPIŠ TU:

https://www.pinkpanda.sk/produkt/makeup-revolution-odlicovacia-zinka-na-tvar-pro-makeup-eraser-towel?ap=false

https://www.pinkpanda.sk/produkt/makeup-revolution-odlicovacia-rukavica-pro-makeup-eraser-glove?ap=false

S e-shopom PINKPANDA som nadmieru spokojná. 99% tovaru je na sklade a novinky sa len tak hrnú. Máte skúsenosti s týmto e-shopom? 🙂

 

One thought on “MAKEUP REVOLUTION- ODLIČOVACIA ŽINKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *