GLAMOUR LASHES-RECENZIA

Ahojte 🙂

Jar je už tu a konečne začalo jedno z mojich najobľúbenejších ročných období 🙂 Vonku svieti slniečko a okrem hmyzu, ktorý mi vôbec cez zimu nechýbal mám veľkú radosť. Dnes som si spravila voľno, v úplnom pokoji bez nejakého náhlenia som si spravila moje obľúbené raňajky a pustila som sa do písania. Spravila som si šálku kávy a s dobrou náladou sa teším na dnešný deň.

 

Pred nejakým časom ma oslovila veľmi milá, mladá  žena, majiteľka stránky GLAMOUR LASHES Slovensko , ktorá je zameraná na profesionálne pomôcky pre stylistky a doplnkový tovar. Značka Glamour Lashes predáva tovar zameraný na umelé mihalničky, doplnkový sortiment, ale aj profesionálne školenia. Tak isto ste sa s nimi mohli stretnúť na rôznych výstavách na Slovensku a v zahraničí. Doplnkový sortiment som dostala na vyskúšanie a som za neho fakt veľmi vďačná. Umelé riasy používam jednorázové (príležitostne), ale akonáhle sa blíži leto, už tretí rok nosievam umelé 3-4 D mihalnice. Nie je nič jednoduchšie, ako keď sa ráno zobudíte upravíte si obočie, minimálny make-up a s očami nemusíte robiť nič. Vyhovuje mi to hlavne v lete, lebo vtedy je veľká pravdepodobnosť opadávania špirály, všade sama voda a vy stále chcete, aby vaše riasy vyzerali dokonale. Mnoho z vás má možno názor, že tieto mihalnice ničia naše, vyzerá to neprirodzene a iné predsudky. Pokiaľ ste sa stretli s nekvalitnou prácou, tak sa vám ani nečudujem. Keď som si dala odstrániť umele riasy, tak trvalo len týždeň, kým sa moje vrátili do normálu. Veľmi veľa záleží od materiálu, ako sú riasy, lepidlo a iné, ktoré boli použité pri aplikácií. Ešte viac závisí od toho, ako si umelé mihalnice odstránite. Odporúčam si ich nechať vypadať samé alebo to nechať na profesionála. Dnes profesionálne stylistky pracujú s materiálom, ktorý vytvorí prirodzený efekt predĺžených rias, ktoré sú na nerozpoznanie od tých vašich.  Samozrejme aj vy musíte vedieť, čo je vkusné a naopak. Keď prídete s požiadavkou, že chcete dlhé mihalničky, tak stylistka vám ich samozrejme spraví, ale potom sa nečudujte, že to vyzerá ako vejár. Ja osobne preferujem prirodzene zahustené riasy a o niečo dlhšie ako sú tie moje.

Pokiaľ nosievate umelé riasy, tak tento e-shop aj keď nie ste zrovna stylistka bude aj pre vás užitočný. Nájdete tam napríklad špeciálnu sadu na odličovanie, ako je štetček, odličovacie sérum alebo ochranný lesk na riasy. Môj darček obsahoval kolagenovú masku a sérum na riasy.

<3 ZBOŽŇUJEM PRODUKTY, KTORÉ FUNGUJÚ TAK,  AKO SA OD NICH ČAKÁ <3

V balíčku som si našla Kolagénovú masku na pery, ktorá ma za úlohu opticky zväčšiť pery, hydratovať, zjemňovať a chladiť. Jedno balenie obsahuje 5 alebo 100 kusov. Na vyskúšanie som dostala dva druhy- ružovú a zlatú. Veľmi som sa jej potešila, keďže už dlhú dobu pozerám po maskách na pery, ktoré neviem nikde zohnať. Pokiaľ viem, tak masky nájdete len v Sephore, ktorá vyrába masky pod svojou značkou. No, keďže Sephoru na SVK nenájdeme, tak toto je super náhrada. Síce skúsenosti s maskami zo Sephora nemám, ale za tieto sa vám zaručujem. Mala som dopraskané pery po matnom lesku, keďže som zabudla použiť bázu a tak to aj vyzeralo. Aplikovala som masku na odličené pery a nechala pôsobiť až 20 minút. Maska je gélovej konzistencie a na perách drží veľmi dobre. Aplikácia je jednoduchá a komfortná. Masku som po dobe 20 minút dala dole a neverila som, že sa pery dokážu takto zregenerovať. Popraskané pery boli preč, pery boli jemné, vypnuté a hydratované. Za mňa veľká spokojnosť. 🙂

ZLATÚ MASKU KÚPIŠ TU: http://glamourlashes.sk/index.php?id_product=233&controller=product&id_lang=1

RUŽOVÚ MASKU KÚPIŠ TU: http://glamourlashes.sk/index.php?id_product=232&controller=product&id_lang=1

Druhým pokladom je sérum na riasy Lash Growth, ktoré je vhodné aj na obočie. V minulosti som sa stretla len s jedným sérom, ktoré naozaj pomáhalo. No jeho cena ma dodnes odrádza. Od vtedy som vyskúšala mnoho iných, ale nič nemalo taký efekt, ktorý by stál zato. Rozhodla som sa dať šancu séru od Glamour Lashes a som nadmieru spokojná. Cena je prístupná a dodanie zo Slovenskej stránky tiež. Používam ho po odlíčení na horné a dolné riasy plus obočie. Na obočí som zatiaľ nespozorovala žiadnu zmenu, ale naopak moje mihalnice sú pevnejšie, hustejšie a dlhšie. Z toho mám veľmi veľkú radosť. Bohužiaľ nemám žiadnu fotodokumentáciu pred a po, lebo si aj tak myslím, že na fotke to nie je tak vidno. Sérum používam cca mesiac a priznám sa, že som zopár večerov nato aj zabudla. Ale snažím sa ho zodpovedne aplikovať každý večer. 🙂 Nič nie je lepšie, keď máte svoje riasy kvalitné, dlhé a stačí párkrát prejsť riasy špirálou a oči sú hotové. <3 Za mňa odporúčam a určite pri správnej aplikácií uvidíte výsledky.

SÉRUM KÚPIŠ TU: http://glamourlashes.sk/index.php?id_product=229&controller=product&id_lang=1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *